ATV'den Final Kararı! Baş Belası Final Tarihi Belirlendi!

Atv'nin özgün ve başarılı dizisi Baş Belası'ndan kötü haber geldi.

Dizi Haberleri 23.08.2021 - 10:56 23.08.2021 - 11:09 Ece Sahan

Seçkin Özdemir ve İrem Helvacıoğlu'nın başrolünde yer aldığı Baş Belası dizisi bu yazın en ilginç dizisi olmuştu.

İlk bölümü ile reytinglerde yüzleri güldüren dizi daha sonra düşüş yaşamıştı. Ancak asıl düşüşünü kanalın gün değişikliği yaparak yazb sezonun en yüksek reytinglerini alan Fox Tv'nin Aşk Mantık intikam dizisinin karşısına koyması ile yaşadı.

ATV'nin neden böyle bir karar alarak dizini reytinglerini adeta yerlerde sürünmesine neden olduğu dizinin hayranları tarafından tepki görürken, Baş Belası dizisinden kara haber geldi.

Sherlock Holmes ve Galip Derviş karışımı bir dizi olarak ekrana gelen romantik komediyi polisiye ile buluşturan dizi Baş Belası düşük reytinglerini yükseltemedi. 

Baş Belası dizisine final bileti kesildi!

ATV'nin yaz sezonu dizisi Baş Belası için final yolu göründü. İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir'in şahane uyumu ne yazık ki fanlarına veda etmeye hazırlanıyor.

Kardeşinin intikamının peşinde sert bir komiser Şahin ile gözlem yeteneği ile dedefktiflik konusunda aşan oldukça naif, zairf bir psikolog olan İpek'in yolları İpek'in kocasının bir suç örgütü içinde olduğunu anlaması ile birleşir.

Baş Belası dizisi seyri zevkli karakterleri ve hem romantik hem polisiye aksiyonu ile sevenlerini kısa sürede yaratmıştı. Ancak dizinin düşen reytingleri kış sezonunun da açılması ile final yolunu gördü.

Edinilen bilgiye göre Baş Belası dizisi Eylül ayının sonlarına doğru reytingler bir sıçrama yaşamazsa final yapacak.    

Gelişmelerden Haberdar Olun

@