ATV'nin yürek burkan dizisinde ayrılık rüzgarları! İyi ve kötü haberler aynı anda verildi

ATV’de yayınlanan Kardeşlerim dizisi hikayesi ile izleyicilerin dikkatini çekmiş ve yayınlanmaya başladığı günden bu yana da bu Cumartesi günlerinde zirveyi ele geçirmişti.

Dizi Haberleri 02.06.2021 - 17:24 02.06.2021 - 17:30 Volkan Arık

ATV’de cumartesi akşamları yayınlanan anne ve babalarını kaybettikten sonra hayat mücadelesini birlikte sürdürmek zorunda kalan 4 kardeşin hikayesini konu alan Kardeşlerim dizisi yayınlandığı ilk günden bu yana izleyicilerin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Oyuncu kadrosu da çok sevilen diziden sezon finali öncesinde ayrılık haberleri gelmeye başladı. İddiaya göre kardeşlerim dizisinde bazı oyuncular ayrılacak ancak sezon finalinden önce yerlerine yenileri gelecek.

Rekortmen diziden bazı isimler çıkıyor

Gazeteci Gülsen Altuntaş'ın haberine göre ATV’nin izlenme rekorları kıran dizisi Kardeşlerimden bazı oyuncular ayrılacak. Hem oyuncu kadrosu hem de hikayesi çok sevilen dizinin oyuncuları arasından hangi isimlerin ayrılacağı henüz açıklanmadı. Ancak giden oyuncuların yerine yenilerinin geleceği öğrenildi.

ATV Kardeşlerim dizisi oyuncuları kimler?

Kardeşlerim dizisinde genç oyuncuların yanı sıra usta oyuncular da adlarından söz ettirmeye devam ediyor. Poyraz Karayel dizisi ile geniş izleyici kitlesine ulaşan Celil Nalçakan Kardeşlerim’de Akif karakteri ile bir kez daha beğeni topladı. Diğer yandan genç oyuncuları ile de dikkatleri üzerine çekmeye devam eden dizinin oyuncu kadrosu şu şekilde;

Celil Nalçakan - Akif Atakul

Halit Özgür Sarı - Kadir Eren

Simge Selçuk - Nebahat Atakul

Ahu Yağtu - Suzan Manyaslı

Cüneyt Mete - Orhan Eren

Su Burcu Yazgı Coşkun - Asiye Eren

Yiğit Koçak - Ömer Eren

Çağla Şimşek - Ayşe

Onur Seyit Yaran - Doruk Atakul

Fadik Sevin Atasoy - Şengül Eren

Gözde Türker - Harika Manyaslı

Aylin Akpınar - Emel Eren

Cihan Şimşek - Oğulcan Eren

Damla Su İkizoğlu - Melisa Atakul

atvnin-yurek-burkan-dizisi-kardeslerim-de-ayrilik-ruzgarlari-iyi-ve-kotu-haberler-ayni-anda-veri

Kardeşlerim dizisi konusu ne?

Dar gelirli olmalarına rağmen mutlu bir ailenin çocukları olan Ömer, Kadir, Asiye ve Emel anne ve babalarının Aynı günde hayatını kaybetmesi ile birlikte adeta bir anda Büyümek zorunda kalıyor. Dört kardeş artık koca dünyanın içinde birbirlerine tutulmak zorunda kalırken çevreden gelen zorluklarda onların hayatını daha da zor hale getiriyor. Zengin ve Yoksul arasında bulunan Uçurumu konu alan kardeşlerim dizisi her hafta cumartesi akşamları ATV’de yayınlanıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@