Barbaroslar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Engin Altan Düzyatan Açıkladı!

TRT 1 'in yeni tarihi dönem dizisi Barbaroslar heyecanla beklenirken, Engin Altan Düzyatan yayın tarihi hakkında açıklamada bulundu! İşte detaylar..

Dizi Haberleri 06.06.2021 - 14:45 06.06.2021 - 14:45 Azra Özdemir

ES Film imzalı, yönetmenliğini Taylan Biraderler'in üstlendiği, senaryosu Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz tarafından kaleme alınan,  tarih ve kurgu türündeki dönem dizisi Barboros'un çekimleri İstanbul ve Antalya'da  hızla sürüyor.

Osmanlı Devleti'nin ilk Kaptan-ı Deryası Barbaros Hayrettin Paşa'nın hayatının konu edildiği "Barbaros" dizisinin başrollerinde Ulaş Tuna Astepe ve Engin Altan Düzyatan yer alıyor.

 Barbaroslar dizisinin kadrosu için cast çalışmaları  devam ediyorken yeni oyuncuların da diziye dahil olduğu öğrenildi.

Engin Altan Düzyatan'ın Oruç Reis'i canlandıracağı, Ulaş Tuna Astepe'nin ise Barbaros Hayrettin Paşa'ya hayat vereceği Barboroslar dizisine bir dönem ekranlarda fırtına estiren Ezel dizisinden sürpriz bir transfer yaşandı.  4 yıldır ekranlarda olmayan İsmail Filiz kadroya dahil edildi.

Öte yandan tarihi dizilerdeki başarıları ile bilinen Erhan Ünlütürk'ün de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Barboroslar dizisinin kadrosuna katıldıldığı son gelen bilgiler arasında yer alıyor. 

barbaroslarrr

TRT 1 ' in iddialı dizisinin ne zaman yayın hayatına başlayacağı  merak edilirken, dizinin başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan çalışmaların hızla devam ettiğini ve  Eylül ayında yayın hayatına başlayacağını duyurdu. 


 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@