TRT'nin sevilen dizilerinden Benim Adım Melek hayranlarına kötü haber geldi. Çarşamba akşamları seyirci ile buluşan başrollerinde Kutsi ve Nehir Erdoğan'ın yer aldığı Benim Adım Melek dizisinden şok ayrılık haberi geldi. Kadriye ve Vildan severlere kötü haber geldi. Diziden ayrılma kararı alan Vildan karakterine hayat veren Şebnem Zorlu'nun yerine kim gelecek?

Başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi'nin yer aldığı kadrosunda Rabia Soytürk, Mustafa Mert Koç, Ece Özdikici, Kaan Çakır, Şerif Sezer, Nizam Namidar gibi isimlerin yer aldığı Çarşamba akşamlarının TRT dizisi Benim Adım Melek'te senaryo değişiyor.

Melek'in iyileşmesi tüm konakta sevinçle karşılanırken, Halil hala Alpay'ın kendisine oyun çevirdiğini anlamaz. Sözleşme imzaladığı için Melek'ten ayrılmak zorunda kalan Halil'in düşünceli halleri Cumali'nin dikkatini çeker. Kenan'da Alpay'ın bir oyunlar peşinde olduğunu anlar ancak durumu çözebilecek mi merak konusu. Diğer taraftan Kadriye doğumu yapar. Vildan ise artık konaktan ayrılma kararı alır. Ömer ise annesiyle gidip gitmeme konusunda emin değildir.

VİLDAN GİDİYOR!

Benim Adım Melek dizisininde Vildan karakterine hayat veren Şebnem Zorlu'nun diziden ayrılmak üzere olduğu öğrenildi. Şebnem Zorlu'nun canlandırdığı Vildan karakterinin konağı terk ederek yavaş yavaş diziden ayrılmaya yakınlaştığı iddia edildi. Peki yerine kim gelecek?  Seyircinin "Bu kadar zeki bir adamı bu kadar vasıfsız yapamazsınız bir anda" diyerek tepki gösterdiği Kenan karakteri de diziden ayrılacak mı?