Perşembe akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova 25 Şubat Perşembe 85. bölümü ile ekranlara geldi.

Perşembe akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova 25 Şubat Perşembe 85. bölümü ile ekranlara geldi. Kadrosundan iki başrol oyuncusunun ayrılması ile gündem olan dizide yeni ayrılık yaşandı. Esra Dermancıoğlu diziye veda etti. Fakat bir ayrılık daha yaşanacak!

İşte detaylar..

İlk olarak Hünkar'ı canlandıran Vahide Perçin kadrodan ayrılmıştı. Vahide Perçin'in ayrılmasından kısa bir dönem sonra ise Yılmaz'ı canlandıran Uğur Güneş kadrodan ayrılan diğer isim olmuştu. Vahide Perçin ve Uğur Güneş'i ayrılığından sonra ise Esra Dermancıoğlu da dizinin kadrosundan ayrıldı.

Behice karakterine can veren Esra Dermancıoğlu senaryo gereği ölerek diziye veda etti. Zaten uzun zamandır ayrılması beklenen Behice sonunda intihar ederek diziye veda etti. Hünkar Yaman'ın katilinin Behice olduğu ortaya çıkması ile Fekeli çılgına döndü. Bunca zaman Behice' ye bakan, aynı sofrada oturan Fekeli isyan etti. Her geçen gün Hünkar'ın yokluğu ile acı çeken Fekeli'nin Hünkar'ın resminin karşısında söyledikleri ise izleyici duygulandırdı. Fakat bir detay var ki bütün gerçekleri ortaya çıkardı.

Sen yoksan ben de yokum!

Fekeli'nin Hünkar'ın resminin karşısında "Sen gittikten sonra bu hayatın neşesi, heyecanı, tadı, tuzu yok ..sen yoksan ben de yokum .."sözleri yayınlanan son bölüme damga vurdu. Zaten Behice'nin ayrılığından sonra Fekali'nin de diziden çıkacağı iddia ediliyordu. Hatta Kerem Alışık'ın TRT 1 ekranlarında başlayacak olan Seneye Bu Zamanlar adlı yarışma programına sunucu olması bu iddiaları güçlendirmişti. Programın yakın bir zaman içerisinde başlaması bekleniyor bu nedenle diziden ayrılacağının ilk sinyalleri verilmiş olundu.

Fekeli'nin sözleri iddaları doğrulamış oldu. Hünkar'ın acısına dayanamayan Fekeli ölecek.  Böylece Kerem Alışık diziye veda edecek. Dizide ayrılıklar devam ederken sona doğru yaklaşılıyor. Bir Zamanlar Çukurova sezon sonu ekranlara veda edecek. Mayıs ayının sonlarına doğru final yapması bekleniyor.