Bir Zamanlar Çukurova hayranlarına kötü haber! İki başrol birbirine girdi set başlamıyor! 95. bölüm fragmanı şok

ATV fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova setinden kötü haberler gelmeye devam ediyor. İki başrol kavgası bitmiyor! Hercai dizisinden sonra Bir Zamanlar Çukurova dizisinde başroller birbirine girdi! Bir Zamanlar Çukurova 95. bölüm fragmanı halen yok!

Dizi Haberleri 02.05.2021 - 13:38 04.05.2021 - 04:18 İlan35

ATV ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisinden kötü haber! Bir Zamanlar Çukurova dizisi seti durdu! Yayınlandığı perşembe akşamı reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisinden kötü haberler gelmeye devam ediyor!

Kerem Alışık ve Murat Ünalmış kavgası büyüdü!

Bir Zamanlar Çukurova Murat Ünalmış ve Kerem Alışık kavgası bitmiyor. Setin başladığı bir gün yine kavga çıktı. Murat Ünalmış Kerem Alışık'ı affetmedi ve dava ediyor. Hakkında kamu davası açılan Kerem alışık yanlız kaldı ve seti bırakıyor!

"Hıyar oğlu hıyar"

Bir Zamanlar Çukurova 95. bölüm fragmanı çekildiği bir sahneyi değiştirmek isteyen Murat Ünalmış'a Kerem Alışık "Hıyar oğlu Hıyar" dedi. Sette yaşanan bu kavga sahne olduğu için kameraya kaydedildi. Nazan Kesal, Hilal Altınbilek ve Bülent Polat gibi isimlerin şahitliğiyle Kerem Alışık dava açıldı. Dizinin yapımcısı soluğu Adana'da aldı ancak bir şey fayda etmiyor.

Kerem Alışık seti bıraktı!

Hem oyuncu arkadaşlarından gelen tepkiler hem Murat Ünalmış'la aynı kadroda yer almak istemeyen Kerem Alışık seti bıraktı ve dizi çekilemiyor. Bir Zamanlar Çukurova 95. bölüm fragmanı gelmeyebilir ve dizi bu hafta yayınlanmayabilir.

Reji de problem var!

Bir Zamanlar Çukurova setinde kavgalar durmuyor. Bir yanda da jenerikte ismi geçmeyen kişiler ayaklandı. Biz çocuklarımıza yıllar sonra bak ben burda çalıştım diyemeyecek miyiz diyerek reji de seti bırakma kararı aldı. 

Bir Zamanlar Çukurova erken final kaçınılmaz!

Dizi tarihinde Hercai dizisi gibi 3 sezonda bir çok olay birikti. Bu olaylar arasında aşk da var sevgi de var! Hal böyle olunca Bir Zamanlar Çukurova bu sezonu direk bitirmek isteyecek. Bir Zamanlar Çukurova sahneleri çekilebilirse erken finale gitmek için kolları sıvadı. 5-6 bölüm daha ekrana gelecek dizi erken bitecek.

Yayınlandığı her bölüm reyting rekorları kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisi 6 Mayıs 2021 Perşembe gününe yeni bölüm yetişecek mi yetişmeyecek mi merakla bekleniyor.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@