Bir Zamanlar Çukurova Krizi Büyüyor! Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek İstenmiyor: Sizin Yüzünüzden Kimse Kalmadı!

ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yaşanan ayrılıklarda son damla Murat Ünalmış'ın diziden ayrılması ile doldu!

Dizi Haberleri 27.06.2021 - 15:12 27.06.2021 - 15:13 Ece Sahan

ATV'nin başrollerinde Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık gibi isimlerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde krizler bitmiyor.

Dizide bu sezon tüm başrolleri birer birer ayrılmış sette kavgalar her hafta manşetlere düşmüştü. Diziden son olarak sezon finalinde dizinin Demir Yaman'ı Murat Ünalmış ayrılmıştı. Murat Ünalmış geçtiğimiz haftalarda önce Kerem Alışık ile sette kavga etmiş hatta kavga mahkemeye taşınmıştı. 

Murat Ünalmış daha sonra dizideki partneri Hilal Altınbilek ile takipleşmeyi bırakmış ve tüm fotoğraflarını silmişti. Hafatalar sonra ise diziden ayrıldığını duyurmuştu.

Diziden bu sezon önce Vahide Perçin ardından Uğur Güneş, Esra Dermancıoğlu, Nazan Kesal ve Melike İpek Yalova ayrılmıştı. Dizinin başrol karakterleri Hünkar Yaman, Yılmaz, Behice, Sevda Hanım ve Müjgan'ın ayrılması tepkiler çekmişken son olarak Demir Yaman karakterinin de ayrılmsı ile iyice işler kızıştı. 

"KEREM ALIŞIK VE HİLAL ALTINBİLEK'TEH HERKES RAHATSIZ"

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin hayranları bu ayrılıkların arkasında  Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek'in olduğunu düşündü. İkilinin önce Uğur Güneş şimdide Murat Ünalmış ile kavga etmelerinin yüzünden dizide ayrılıklar yaşandığı görüşü hakim oldu. 

Kulislerde konuşulanlara göre dizinin diğer oyuncuları da Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık'ın setteki tavırlarından menmnun değil. Dizinin hayranlarının da yaşanan ayrılıklarda Hilal Altınbilek ve Kerem Alışık'ın parmağı olduğunu düşünyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@