Ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyen ikilinin sevenleri şu sıralar Birce Akalay İbrahim Çelikkol sevgili mi Birce Akalay İbrahim Çelikkol birlikte mi sorularının yanıtlarını arıyor. 

Siyah Beyaz Aşk dizisinden bu yana süregelen bir dostluk Birce Akalay İbrahim Çelikkol dostluğu olarak bilinmekteydi. Ancak İbrahim Çelikkol'un eşinden ayrılması, ikilinin beraber tatile gitmesi Birce Akalay İbrahim Çelikkol sevgili mi sorularını da beraberinde getirdi. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyen ikilinin sevenleri şu sıralar Birce Akalay İbrahim Çelikkol sevgili mi Birce Akalay İbrahim Çelikkol birlikte mi sorularının yanıtlarını arıyor. 

Bilindiği üzere zorla evlendirilen bir çifti Siyah Beyaz Aşk dizisinde canlandıran Birce Akalay İbrahim Çelikkol, aradan geçen 4 sene sonrasında Netflix Kuş Uçusu dizisinde karşımıza çıkmıştı. 

Dan Bilzerian de Nusret'i Rezil Etti! Dan Bilzerian de Nusret'i Rezil Etti!

40. yaş doğum günü başbaşa

Geçtiğimiz günlerde 40. yaş doğum gününü kutlayan İbrahim Çelikkol'a duygusal bir paylaşım yapan Birce Akalay, herkesin kafasını karıştırdı. "İyi ki doğdun paşam! Bir ömür ayrılmasın yollarımız. Hayat, yayla gibi o vefalı kalbine hep ferah ve huzurlu gelsin" ifadelerini kullanan Birce Akalay bir de beraber tatriilerinden kareleri de sunarken, Bazek tek kişi gibi görünsen de 2 kişisindir paylaşımı fitili ateşledi. 

Peki Birce Akalay İbrahim Çelikkol sevgili mi? 

2017 senesinde Siyah Beyaz Aşk başrol oyuncuları olarak bizlerle birlikte olan ve o günden bu yana pek bir arada görünmese de dosatlukları devam eden ünlü çift, son zamanlar da bir de İbrahim Çelikkol'un eşinden ayrılması sonrasında dedikodulara davetiye çıkardılar. 

Y ile Z kuşağının farkının anlatıldığı Kuş Uçusu dizisi sonrasında bir projede yer alamayan ikili hakkında ortaya atılan bu iddialar sonrasında gözler çifte çevrilmişken, İbrahim Çelikkol'un eşinden ayrıldığı haberleri de gündemde. Mihre Mutlu ile 2017 yılında evlenen İbrahim Çelikkol'un Ali isminde bir çocuğu bulunmakta. 

Birce Akalay ateş püskürdü

Sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan Birce Akalay, İbrahim Çelikol ile sevgili mi sorusunun yanıtını da vermiş oldu. Canyoldaşım olarak bahsettiği İbrahim Çelikkol ile arasında dostluktan öte bir şey olmadığını açıklayan Akalay, bunu da ağır bir dille herkese sundu.