Haluk Şentürk sosyal medya hesabından şarkıcı Hadise ile bir fotoğrafını paylaşınca Bülent Ersoy patladı...

Menajer Haluk Şentürk ile Hadise'ye Bülent Ersoy'da sert bir uyarı gelince kafalar karıştı.

Sosyal medya hesabından şarkıcı Hadise ile bir fotoğrafını paylaşan menajer Şentürk'e şarkıcı Bülent Ersoy aralarındaki yakınlıktan rahatsızlık duyduğunu söyledi.

Bülent Ersoy, Şentürk’ün Hadise'li kare paylaşımına şunları söyledi;

Hadise Kaç Yaşında Haberleri - Son Dakika Hadise Kaç Yaşında Hakkında Güncel Haber ve Bilgiler

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

“Haluk şimdi bir resim geldi telefonuma. Bana inat mı koydunuz o resmi… Hadise Hanım’la yanak yanağa poz vermişsiniz. Bu Hadise Hanım da aslında iyi bir kızdır. Gerçekten çok sevdiğim iyi bir çocuktur ama bu kadar ziyadesiyle sana yaklaşmasından sonra kendisine olan iyi niyetli, sevecen yaklaşımlarım ve iyi niyet fikirlerim her an pozisyonumun değişmesine sebep olabilir. Kendisini düşmanım ilan edebilirim. Bundan sonrası ilk görüşmenizde aranızda en az 1,5 metre mesafe ile oturmanızı, bir birinize hiç dokunmamanızı her ikinizi de sağlık ve selameti adına bilgilerine sunuyor. En halisane duygularımda ilk ve son kez sizleri ikaz ediyorum”

Menajerinin Hadise ile poz verdiğini gören Bülent Ersoy: Sizleri ikaz ediyorum! - Magazin Haberleri - Milliyet

Bülent Ersoy’un bu ilginç sözlerine cevap veren Hadise ise “Divam, sizin düşmanlığınız bile bir ödül ama mesajınız alınmıştır. Bir dahaki buluşmamızda yanımızda sizin olmanızı çok isterim” ifadesi ile olayın bir "takılma" olduğunu anlatmış oldu.