Kanal D'de Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlama olarak yayınlanan camdaki kız dizisi Sezonun en iddialı yapımlarından biri olarak hızlı bir başlangıç yapmıştı. Kitabı bilen birçok izleyici ise Hayri karakterine hayat verecek oyuncuyu dizinin ilk gününden beri merak ediyordu. Bugüne kadar aralarında tanınmış oyuncuların da yer aldığı birçok isim Hayri karakteri için gündeme gelmişti. Ancak camdaki kız dizisi Hayri için yeni bir iddia daha gündemde.

butun-isimleri-unutun-camdaki-kiz-nalanin-soforu-hayri-kesinlesti-burcu-biricike-bu-partner-cok--1

Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek kaleme aldığı Camdaki Kız kitabından uyarlama olan camdaki kız dizisi sezonun en ses getiren yapımlarından biri oldu. Geçtiğimiz haftalarda sezon finali yaparak ekrana veda eden dizinin sezon finali bölümünde ise hayli karakteri ortaya çıktı. Camdaki Kız dizisi şoför Hayri karakteri için sosyal medyada bugüne kadar birçok iddia gündeme geldi. İzleyiciler Hayri'nin kim olduğunu öğrenmek için yeni sezon fragmanını Büyük bir merakla bekliyor. Bugüne kadar Hayri karakteri için Cihangir Ceyhan ve Erkan Kolçak Köstendil'in de aralarında bulunduğu çok sayıda isim gündeme gelmişti.

butun-isimleri-unutun-camdaki-kiz-nalanin-soforu-hayri-kesinlesti-burcu-biricike-bu-partner-cok-2

Son bölümde ortaya çıkmıştı

Camdaki Kız Hayri karakterinin diziye ne zaman gireceği izleyiciler tarafından merakla beklenirken bu sezon finali bölümünde nalanın gelinlikle annesinin kapısına dayandığı sahnede aile ortaya çıkmış ve sadece yaka kartı görülmüştü. Yeni başlamasına rağmen sezonun en iddialı yapımları arasında yer alan ve kısa süre içerisinde de sezon finaline giderek hayranlarını bir hayli üzen dizinin yeni sezonu için de ilk ipucu bu oldu. Kitaba göre Nalan ilerleyen günlerde kocasının ilgisizliği yüzünden şoförü olan Hayri’ye aşık olacak ve birlikte kaçacak. O nedenle izleyiciler camdaki kız dizisinde ana karakterin Sedat değil Hayri olduğunu düşünüyor. Dizinin yapımcıları da Şoför Hayri karakteri için ince eleyip sık dokuyor.

butun-isimleri-unutun-camdaki-kiz-nalanin-soforu-hayri-kesinlesti-burcu-biricike-bu-partner-cok-5

Yeni bir isim daha ortaya atıldı

Camdaki kız Hayri karakteri için gündeme gelen isimleri bir Yenisi daha eklendi. Yeni sezonda Maraşlı dizisinde rol alması Beklenmeyen Burak Deniz'in camdaki kız dizisinde transfer olduğu iddia ediliyor. Murat Deniz hayranları ise bu gelişmeye Bir Hayli şaşırdı. Yakışıklı oyuncunun Maraşlı dizisinde Alina Boz ile uyumu izleyenler tarafından çok sevilmişti. Henüz yeni sezonda Maraşlı dizisinde olmayacağına dair bir açıklama da gelmedi.

butun-isimleri-unutun-camdaki-kiz-nalanin-soforu-hayri-kesinlesti-burcu-biricike-bu-partner-cok-3

Burak Deniz yeni başrol mü?

Camdaki Kız dizisinde şoför Hayri karakteri için çukur dizisinde rol alan Erkan Kolçak Köstendil ve Cihangir Ceyhan'ın adı sık sık geçiyordu. Son günlerde ise Burak Deniz, bu rol için konuşulmaya başlanırken izleyicilerde Sosyal medya üzerinden yaptıkları yorumlarda yakışıklı oyuncunun diğerlerinden daha uygun olduğunu düşünüyor. Camdaki Kız dizisinde Hayri karakterini kitaptan bilen izleyiciler son olarak Maraşlı dizisinde yer alan Burak Deniz'in karakterin altından daha kolay kalkacağını düşünüyor.