Sunucu ve manken Çağla Şikel sosyal medya hesabından paylaşım yaparak koronavirüse yakalandığını testinin pozitif çıktığını duyurdu. Çağla Şikel, daha önce de test yaptırdığını ve ilk defa pozitif çıktığını açıkladı.

FOX TV'de hafta içi her gün sabah saatlerinde Çağla ile Yeni Bir Gün isimli programı sunan manken ve sunucu Çağla Şikel, Sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak koronavirüse yakalandığını duyurdu. 43 yaşındaki güzel manken Corona virüsünün çıktığı ilk günden bu yana ilk kez testinin pozitif olduğunu açıkladı. Çağla Şikel, açıklamasının devamında sağlık durumunun iyi olduğunu ve virüsü hafif semptomlarla anlattıklarını dile getirdi.

Sağlık durumları iyi

Sosyal medya hesabından koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyuran Çağla Şikel, sağlık durumu ile ilgili hayranlarına önemli haberler verdi. Covid-19 salgını başladığı günden bu yana ilk kez pozitif olduklarını söyleyen Çağla Şikel sağlık durumlarının iyi olduğunu ve bir süre dinleneceklerini söyledi.

Gözden kaçırmayın

Disney Plus’tan Bir Müjde Daha! Serenay Sarıkaya İle “Alice Müzikali” de Disney Plus’ta… Disney Plus’tan Bir Müjde Daha! Serenay Sarıkaya İle “Alice Müzikali” de Disney Plus’ta…

Program bant yayınından devam ediyor

FOX TV'de hafta içi her gün Çağla ile Yeni Bir Gün isimli programı sunan Çağla Şikel, aynı zamanda ekranda programının bant yayını olarak devam ettiğini dile getirdi. Hafta başında Çağla Şikel’i ekranlarda göremeyen sevenleri endişelenmişti. Çağla Şikel kendisini merak eden ve mesaj gönderen herkese teşekkür ederken bir süre programın bant yayınından süreceğini sonrasında geri döneceğini dile getirdi.