Camdaki Kız Dizisine Bomba Transfer! Çukurdan Hala Olarak Geliyor!

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız dizisine merakla beklenen Nalan'ın halası geliyor! Çukur'un bitmesi ile ara vermeden Camdaki Kız dizisine!

Dizi Haberleri 04.06.2021 - 12:36 04.06.2021 - 12:37 Ece Sahan

Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşan ve ilk bölümünde beri büyük ilgi gören Camdaki Kız dizisine yeni oyuncular dahil oluyor!

Burcu Biricik, Enis Arıkan, Hande Ataizi, Selma Ergeç, Tamer Levent, Seher Devrim Yakut, Nur Sürer, Şerif Erol gibi isimlerin yer aldığı Camdaki Kız dizisine bomba transfer geliyor!  OGM Pictures imzalı Camdaki Kız dizisi büyük bir heyecan yaratmayı başardı ve Perşembe günlerinin vazgeçilmezi oldu.

Öyle ki Gülseren Budaycıoğlu'nun uyarlanan eserlerinden Masumlar Apartmanı ile birlikte en başarılılar arasında yerini aldı. Dizi ilk bölümü ile eleştirilse de Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu eserinden uyarlanan dizi çekimi ve oyuncuları ile büyük ilgi gördü. Nalan karkaterinin naifliği ile Burcu Biricik'in uyumu olduça beğenilirken, Enis Arıkan'da Muzo karakteri ile seyirciyi bir hayli şaşırtmış ve çok beğenildi.

Dizide heyecan tam gaz devam ederken yeni karakterler girmeye başlıyor. Diziye Nalan'ın Hala'sı rolü ile daha doğrusu dedesinin ablası rolü ile sürpriz bir isim dahil oluyor. Camdaki Kız dizisinde ilerleyen bölümlerde Feride ve halanın savaşını izleyeceğiz.

Nalan'ı aşırı korumacı diyerek kendine bahanelerle işekenceye varan şekilde büyüten Feride, halanın gelmesi ile o kadar rahat hareket edemeyecek gibi görünüyor. Ancak yine de Feride bu sefer hem hala hem de Nalan ile büyük bir savaş verecek.  

ÇUKUR'DAN CAMDAKİ KIZ'A!

Hala karakteri ile diziye Çukur'un Sultan Koçavalı'sı Perihan Savaş dahil oluyor! Adil'İn ablası karakteri ile diziye girecek olan Perihan Savaş, Nalan'ı Feride'nin hastalıklı takıntılarından korumaya çalışacak bir rol ile ekrana gelecek. 

Perihan Savaş'ın Camdaki Kız dizisine uyumu merakla beklenirken, Feride ve hala savaşı seyirciye yeni bir heyecan katacak. Şimdilik hala karkaterinin diziye kalıcı mı yoksa konuk olarak mı yer alacağı bilinmiyor. Ancak iddialar halanın Perihan Savaş olacağı yönünde!

Son olarak Yaprak Dökümü, Çukur gibi dizilerde rol alan Perihan Savaş'ın Camdaki Kız dizisinde canlandıracağı Hala karakterinin adı henüz açıklanmadı. Ancak büyük bir merakla beklendiği kesin. 

PERİHAN SAVAŞ KİMDİR

14 Haziran 1957 İstanbul doğumludur. Perihan Savaş ortaokul mezunudur. Aslen Sürmenelidir. Henüz beş yaşındayken İstanbul Şehir Tiyatrosu çocuk bölümünde ilk rolüne adım atmıştır.

13 yaşındayken, askeri okulda okuyan yirmi iki yaşındaki bir gençle nişanlanmış ve 6 ay süren bir evlilik yaşamıştır.

100 küsür filmde rol almıştır ve bir dönem İbrahim Tatlıses'le evlenmiştir ve çocuğu olmuştur. Daha sonra ise Yılmaz Zafer'le evlenmiş yine bir çocuk sahibi olmuştur. Perihan Savaş ayrıca televizyon programları yapmıştır ve adından söz ettirmiştir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@