Alaçatıda görüntülenen Ceren Moray gizemli sevgilisinden çok panik halleri ile gündem oldu.

Kavak Yelleri, O Hayat Benim ve Avlu gibi başarılı dizilerin başarılı oyuncusu Ceren Moray boşanöa haberlerinin ardında "yeni aşk" haberleri ile magazinde yerini aldı.

Sevgilisiyle görüntülenince ne yapacağını şaşıran ünlü oyuncu Ceren Moray, en son 2017 yılında evlendiği Fransız Nico Brun ile boşanması ile gündem olmuştu.

Henüz geçtiğimiz haftalarda Nico Brun'dan boşanan ünlü güzel oyuncu, gecenin bir vakti gizemli sevgilisiyle Alaçatı'da kameralara yakalandı.

Murat Cemcir Ve Necati Kocabay Kavgasından Skandal Çıktı! "Dolandırıcı" Denilerek 2 Yıl Hapsi İstendi! Murat Cemcir Ve Necati Kocabay Kavgasından Skandal Çıktı! "Dolandırıcı" Denilerek 2 Yıl Hapsi İstendi!

Ceren Moray ve Fransız Nico Brun boşandı! - Magazin Haberleri - Milliyet

Anlaşmalı boşanma sonrası Deniz Boy'un haberine göre gece yarısı sevgilisi ile beraber görüntülenen Ceren Moray, bir anda karşılarına çıkan basın mensuplarından kaçarken dikkat çeken bir panik yaşadı.

Ceren Moray kimdir, nereli ve kaç yaşında? Ceren Moray'ın eşi

Sevgilisi olarak iddia edilen erkekten bir süre sonra ayrılıp tek başına sokaktan çıkan Moray'ın uzaklaşırken, arkada kalan kişi ile telefonda uzun süre konuştuğu da belirtilirken akıllara bunca panik sonrası erkeğin evli olabileceği geldi.