Fox TV ekranlarında geçtiğimiz hafta başlayan ve ilk bölümü ile herkese hüzne boğan Çocukluk dizisi seyircisini ekran başına bağlamayı da başardı. Mahir karakteri ile karşımıza çıkan Erdal Beşikçioğlu ile Ayşegül karakteri ile karşımıza çıkan Burcu Özber

Fox TV ekranlarında geçtiğimiz hafta başlayan ve ilk bölümü ile herkese hüzne boğan Çocukluk dizisi seyircisini ekran başına bağlamayı da başardı. Mahir karakteri ile karşımıza çıkan Erdal Beşikçioğlu ile Ayşegül karakteri ile karşımıza çıkan Burcu Özberk in başrolünde oynadığı Çocukluk dizisi hakkında birçok soru şu sıralar meraklı araştırılıyor. Çocukluk dizisi nerede çekiliyor? Ali Kaan Umut evi nerede Ali Kaan Umut evi gerçekte var mı? gibi sorular merakla araştırılırken bizde sizler için Ali Kaan Umut evi ve Çocukluk dizisi ile alakalı Tüm detayları Araştırdık9 Ekim itibarı ile karşımıza çıkan Çocukluk dizisinin çekimleri İstanbul'da devam ediyor. Kimsesiz çocukların korku ve hüzün dolu yaşamlarının konu edindiği Çocukluk dizisinin kimsesiz çocukların Yalnız kaldığı ev Ali Kaan Umut evi gerçek mi sorusu şu sıralar çok sorulurken yaptığımız araştırmalar sonucunda Ali Kağan Umut evinin bir hayal ürünü olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Çocukluk dizisinin çekimleri ise İstanbul'da devam ediyor. Her cuma akşamı izleyici karşısına çıkan çocukluk dizisinin yabancı bir dizinin Türkçe versiyonu olduğu ve medyapım tarafından çevrildiğini sizlere söyleyebiliriz. Merakla araştırılan Fox Çocukluk dizisinin oyuncu kadrosunda Beren Gökyıldız, Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk gibi önemli isimlerin yer aldığını sizlerle paylaşılırken Çocukluk dizisinin de Kore uyarlaması olduğu araştırmaları şu sıralar çok soruluyor.

Gözden kaçırmayın

Ah Nerede'nin Başrolü Baba Dizisinden Geldi! Oktay Çubuk Kimdir? Hangi Dizilerde Filmlerde Rol Aldı! Ah Nerede'nin Başrolü Baba Dizisinden Geldi! Oktay Çubuk Kimdir? Hangi Dizilerde Filmlerde Rol Aldı!


Dizinin bir Japon yapımı filminden uyarlama olduğu söylenirken bizde sizler için Çocukluk dizisinin senaryo değişiklikleri yapılarak ülkemize göre uyarla yandığını söyleyebiliriz.Yayınlanmasının akabinde herkesin hüzne boğulduğu Çocukluk dizisinde annesiz babasız kalmış çocukların ve terk edilmiş çocuklar için Farkındalık yaratmak için dizinin çekimlerinin yapıldığı söyleniyor.