Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren ve sosyal medyada takipçisini hızla arttıran genç isimlerden biri de Damla Canbaz oldu. Tik Tok adlı video uygulamasına yüklediği kısa ve eğlenceli videolar ile ünlenen Damla Canbaz, sosyal medya kullanıcıların aradığı isimlerden biri olmayı başarıyor. Sosyal medya kullanıcıları Damla Sönmez'in Tik Tok videolarını izleyip sık sık kendi hesaplarında paylaşıyorlar. Tik Tok hesabında çektiği dans videoları ile oldukça beğeni ve izlenme toplayan Damla Canbaz'ın Tik Tok hesabında 300 bin takipçisi var. 300 bin takipçiye hızla ulaşan ve daha da fazla kişiye ulaşmaya devam eden Damla Canbaz'ın kısa sürede daha fazla kişiye ulaşacağı söyleniyor. Gün geçtikçe tanınmaya devam eden ve takipçisini arttıran Damla Canbaz, sosyal medyanın yanında kamera önünde de yer almayı sürdürüyor. Damla Canbaz'ın kim olduğu,yaşı ve hayatı merak ediliyor. Damla Canbaz kimdir? Kaç yaşında?



Tik Tok'da 300 bin takipçiye ulaşan ve şimdiden 2.4 Milyon beğenme alan Damla Canbaz, Tik Tok hesabına yeni videolar yüklemeye devam ediyor. Attığı her video ile milyon izlenen Canbaz, sempatik tavırları ve enerjik halleri ile görenlerden tam not alıyor. Genç ve enerjik sosyal medya fenomeni Damla Canbaz kimdir sorusu gündeme sık sık gelmeye başladı. Peki, Damla Canbaz kimdir?

Damla Canbaz Kimdir?

Tik Tok fenomeni olan Damla Canbaz, 25 yaşındadır. 25 yaşında olan Damla Canbaz, İstanbul'da yaşamaktadır. Çektiği Tik Tok videoları ve danslarıyla tanınan Damla Canbaz, son dönemlerin en popüler isimlerinden biri olmayı başarıyor. Damla Canbaz'ın iki ismi vardır, Damla isminin önünde Hazan ismi vardır. Ancak Hazan Damla Canbaz, Hazan ismini sosyal medyada kullanmıyor. Damla Canbaz, oyunculuğa da başladı. Güzelliği ile yapımcıların ve yönetmenlerin dikkatini çeken Damla, oyunculuk yeteneği ile de tam not almayı başarıyor. Damla Canbaz, Kolej Rüyası adlı gençlik dizisinde başrol oyuncusu olarak yer almıştır. Kolej Rüyası adlı dizide başrol oynayan Damla Canbaz, Kasa adlı filmde de yer almıştır. Murat Aslan'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Kasa adlı filmden sonra şimdi de Bodrum'da çekimleri yapılan Aylak Takımı adlı filmde yer alıyor. Daha şimdiden bir dizi ve iki filmde oynayan Damla Canbaz, önümüzdeki yıllarda da sıkça dizi ve filmlerde yer alacağa benziyor.



Damla Canbaz Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • Kolej Rüyası 2020

  • Kasa 2021

  • Aylak Takımı 2021


Damla Canbaz Instagram Hesabı: @damlacanbazz1

Damla Canbaz Tik Tok Hesabı: https://www.tiktok.com/@damlacanbazz1?