Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

21 Eylül 2020 Pazartesi 21:24:33

Çukur Nedim kime çalışıyor? İdris Koçavalı abisi mi? İdris Baba Çukur'a geri mi dönüyor? Ercan Kesal temelli mi döndü?

Çukur Nedim kime çalışıyor. Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi yine beyinleri yakan bir bölümle ekrana geldi. Çukur'da Nedim kime çalışıyor? Nedim kimin adamı? İdris Koçavalı yaşıyor mu? İdris Koçavalı Çukur'a geri mi dönüyor merak ediliyor.

Çukur Nedim kime çalışıyor. Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi yine beyinleri yakan bir bölümle ekrana geldi. Çukur’da Nedim kime çalışıyor? Nedim kimin adamı? İdris Koçavalı yaşıyor mu? İdris Koçavalı Çukur’a geri mi dönüyor merak ediliyor.

Çukur Nedim kimin için çalışıyor?

Show TV ekranlarında rekorlar kıran Çukur dizisi yeni bölümüyle ekranlara geldi. Çukur’da çaycı Nedim’in akıbeti belli oldu. Çukur’da Nedim’in görüştüğü konaktaki adam kim? Çukur’da İdris Baba yaşıyor mu? Ercan Kesal Çukur’a geri mi dönecek? Show TV ekranlarında nefes kesen bir bölümle ekrana gelen Çukur’da Nedim’in kim için çalıştığı merak ediliyor.

İdris Koçavalı yaşıyor mu? Ölmedi mi?

Çukur’da gecenin sorusu bir sezon sürecek gibi görünüyor. Çaycı Nedim’in iyi bir adam olduğu ortaya çıktı ancak kim için çalıştığı belli olmadı. Bir çok kişi İdris Koçavalı’nın yaşadığını, Ercan Kesal’ın temelli Çukur’a döneceği iddia etti. Ancak Nedim’in kim için çalıştığı sezon sonunda belli olacağı öğrenildi.

ilan365.net Dizi Haberleri

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Gündem

Halil Sezai Serbest Bırakıldı!

← yazdı30 Ekim 2020
Yukarı