Bizimle iletişime geç
iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

iLan365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

7 Ekim 2020 Çarşamba 15:33:21

Kuruluş Osman Bamsı ölüyor mü? Bamsı Beyrek tarihte kimdir? Nurettin sönmez ayrıldı mı?

ATV ekranlarında bu akşam Kuruluş Osman gecesi. 28. bölümü ile Kuruluş Osman bu akşam yayınlanacak iken yayınlanan bölümde Bamsı öldü mü ? Soruları çok meraklı araştırılıyor. Kuruluş Osman Bamsı'nın oğlunun nişanlısı tarafından vurulması herkesi şok ettirirken dizinin hayranları ve Kuruluş Osman Bamsı'nın hayranları Bamsı öldü mü? sorularına yanıt Aramaya devam ediyor. Peki Kuruluş Osman Bamsı karakterine hayat veren Nurettin Sönmez diziden ayrıldı mı ? Nurettin Sönmez kuruluş Osman dizisinden ayrıldı mı? Soruları ile birlikte Bamsı Beyrek tarihte kimdir ?sorusunu da sizler için Araştırdık. 

ATV ekranlarında bu akşam Kuruluş Osman gecesi. 28. bölümü ile Kuruluş Osman bu akşam yayınlanacak iken yayınlanan bölümde Bamsı öldü mü ? Soruları çok meraklı araştırılıyor. Kuruluş Osman Bamsı’nın oğlunun nişanlısı tarafından vurulması herkesi şok ettirirken dizinin hayranları ve Kuruluş Osman Bamsı’nın hayranları Bamsı öldü mü? sorularına yanıt Aramaya devam ediyor. Peki Kuruluş Osman Bamsı karakterine hayat veren Nurettin Sönmez diziden ayrıldı mı ? Nurettin Sönmez kuruluş Osman dizisinden ayrıldı mı? Soruları ile birlikte Bamsı Beyrek tarihte kimdir ?sorusunu da sizler için Araştırdık. 
Kuruluş Osman 7 ekim tarihinde de tüm sevenlerini ATV ekranlarına kilitledi . Kuruluş Osman dizisinde yaşanan gelişmeler Kuruluş Osman Bamsı’nın ölen oğlunun nişanlısı tarafından vurulması geçtiğimiz bölümlere damgasını vurmuştu. Herkes Bamsı öldü mü sorusunu sorarken diğer bir yandan da Kuruluş Osman Bamsı karakteri ile karşımıza çıkan Nurettin Sönmez diziden ayrıldı mı? Bamsı Beyrek tarihte kimdir ? soruları çok merakla araştırıldı.
 

Kuruluş Osman Bamsı öldü mü

Kuruluş Osman dizisinde Bamsı rolüyle karşımıza çıkan Nurettin Sönmez’in Hayat verdiği Bamsı karakterinin diziden ayrılıp ayrılmadığı çok merak edilirken, yayınlanan yeni bölümünde bamsı’nın ölüp ölmediği konusunda sizleri bilgilendireceğiz
 

Nurettin Sönmez kimdir

1978 yılı doğumlu olan Nurettin Sönmez aslen istanbulludur ve İstanbul Üniversitesi maden Mühendisliği Bölümü öğrencisi olduktan sonra ve bölümü tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Ilk olarak mavi kelebekler dizisi ile karşımıza çıkmıştır. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Bamsı Beyrek karakterine Hayat vermektedir.Şimdilerde ise kuruluş Osman dizisinde yer almaktadır

Bamsı Beyrek tarihte kimdir

Oğlunun nişanlısı tarafından geçtiğimiz bölümde vurulan Bamsı Beyrek Dede Korkut hikayelerinde bahsedilen bir kahramandır.  Bey Böyrek, Bay Bura, Bey Birye, Beğ Beyreg, Bey Beyrek, Bay Börek, Bağ Böğrek gibi adlarla da bilinmektedir. Atının adı Dengiboz veya Bengibozdur.

Bamsı Beyrek, hikâyelerdeki ana karakter olan Salur Kazan’ın en yakın arkadaşıdır. Ayrıca tüm Oğuz beyleri içinde en yakışıklı dört kişiden biridir. Bamsı Beyrek’in adına Dede Korkut hikâyeleri dışında da rastlanır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı