Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Dizi Haberleri

30 Aralık 2020 Çarşamba 20:26:53

Son Güncelleme: 30/12/2020 20:24:44

Sadakatsiz Selçuk kimdir? Gerçek adı ne? Emir Tarık Tekin bakın kimin oğlu

Sadakatsiz Selçuk kimdir? Gerçek adı ne? Emir Tarık Tekin kimin oğlu her yerde aranmaya başladı. BBC’nin Doctor Foster dizisinden uyarlanan Sadakatsiz dizisi bu akşam 9. bölümüyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir hafta gecikmeli olarak ekranlara gelen yeni bölümde zaman atlaması yaşandı. Volkan’ın Derin’le evlendikteniki yıl sonra Tekirdağ’a geri döndü. Aklında bir intikam planı olan Volkan ise Selçuk’la buluştu. Peki Sadakatsiz dizisinin Selçuk’u kim?

Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in patlaştığı Sadakatsiz bu akşam 9. bölümüyle ekranlara geliyor. BBC’nin Doctor Foster dizisinden uyarlanan Sadakatsiz dizisinin yeni bölümünde Volkan’ın Derin’le evlendikteniki yıl sonra Tekirdağ’a geri döndü. Aklında bir intikam planı olan Volkan ise Selçuk’la buluştu. Peki Sadakatsiz Selçuk kimdir? Gerçek adı ne? Emir Tarık Tekin kimin oğlu

Sadakatsiz Selçuk kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Selçuk Tekirdağ’da yaşayan bir ailenin istenmeyen bebeği olarak doğmuştur. Annesinin alkolik olması nedeniyle bebeği istememesi Selçuk’un zor bir çocukluk geçirmesine neden olmuştur. Aynı zamanda alkolik anne mahalle halkı tarafından da istenmeyen biridir.

Zaman geçer ve büyüyen Selçuk Nil’e aşık olur. Ancak bu aşk bir saplantı haline gelir. Selçuk müzikle ilgilenen içine kapanık bir çocuktur. Bu nedenle pasif agresif yapısı olan Selçuk öfke patlamaları yaşamamaktadır.

Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakterine Emir Tarık Tekin hayat veriyor. Aslında annesi ve babası da bir hayli ünlü olan Emir Tarık Tekin kimdir? Annesi babası kim? Kaç yaşında merak edildi.

Sadakatsiz’in Selçuk’u Emir Tarık Tekin kimin oğlu?

1997 yılında dünyaya gelen genç oyuncu Şevval Sam’ın Metin Tekin ile evliliğinden olan oğludur. Eğitimini Oxford Üniversite Drama Bölümü’nde alan oyuncu Amerika’da 3 yıl boyunca oyunculuk eğitimleri almıştır. Genç oyuncu daha önce Blue TV üzerinden yayınlanan Çıplak adlı dizide yer almıştı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı