Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Mehdi'si İbrahim Çelikkol'un son dakika be hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde diziden rol gereği ölerek ayrılacağı açıklandı. Uzunca bir süredir dizide 2.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Mehdi'si İbrahim Çelikkol'un son dakika be hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde diziden rol gereği ölerek ayrılacağı açıklandı. Uzunca bir süredir dizide 2. başrol olmaktan sıkıldığı gözler önüne serilen İbrahim çalikkol'un yeni projesi de açıklandı. Bu hafta Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Mehdi ayrılığı sonrasında iyice kan kaybedeceğe benzerken zaten Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin final çanları da bu hafta itibari ile çalacak.

Peki İbrahim Çelikkol2un ayrılığı ile birlikte Doğduğun Ev Kaderindir dizisi final mi yapacak. Dizi de zaten aylardır kendini ifade edemeyen Mehdi, artık hikayesinin bittiği için diziden ayrılacak.

Peki İbrahim Çelikkol  Doğduğun Ev Kaderindir'den neden ayrılıyor? Sosyal medyanın gündeminde şu sıralar İbrahim Çelikkol çok konuşulmakta iken, Doğduğun Ev Kaderindir dizisi sonrasında İbrahim Çelikkol yeni projesi de merak ediliyor. Dizi de Demet Özdemir ve Engin Öztürk oynadığı karakterlerin aşkı İbrahim Çelikkol yani Doğduğun Ev Kaderindir MEhdi'nin sonunu getirirken, iddialarda da rolünün bittiği ve dizden kötü bir şekilde ayrıldığı söyleniyor.

Dizinin başrol oyuncusu diziden ayrılırsa dizinin gidişarı nasıl seyreder yorumları şu sıralar erkesi negatif etkilerken, kafaların karışmasına mahal veren İbrahim Çelikkol ayrılığıın ardında Kuş Uçuşu dizisi olduğu da söyleniyor.

Hatırlarsınız ki geçtiğimiz haftalarda MAhdi de mevcut değişim izleyiciyi şok etmişt. Zeynep ile bu dakikakadan sonra bir araya gelmesi mümkün olmayan Mehdi'nin Doğduğun Ev Kaderindir deki rolüne son veriliyor.Öyle ki Siyah Beyaz Aşk dizisi ile kendinden emin bir adam karakterini bu dizinin sonlarında senaryo gereği bozan Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi si yani İbrahim Çelikkol bu hafta dizinin yayınlanacak son bölümünde veda edecek. İşte hal bu iken herkes İbrahim Çelikkol yeni projesini merakla araştırırken, çekimleri başlamak üzere olan Kuş Uçuşu dizisinde ekranlara aravermeden geri döneceğini sizlere söyleyelim.

Doğduğun Ev Kaderindir de zaten yavaş yavaş hikayesinin bittiği göz önüne serilen Mehdi2nin ayrılacağını aylar önce söylemişti. Adeta ayyaş kıvamında psikolojik sorunlarla cebelleşen Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi si yani İbrahim Çelikkol Kuş Uççuşu dizisi için anlaşmak üzere ve Mehdi ölse de İbrahim Çelikkol Kuş Uçuşu dizisinde çok iyi bir başrolü oynayacaktır.

İbrahim Çelikkol hayranları kendisinden mahrum kalmayacak. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrılan Mehdi karakteri yerine Kuş Uçuşu dizisinde İbrahim Çelikkol adeta küllerinden doğacak...