Süreç Film tarafından yapımı gerçekleştirilen Duy Beni dizisi 7 Temmuz akşamı izleyicisiyle buluşuyor.

Star TV ‘de başlayacak olan dizinin başrollerini Berk Hakman, Rabia Soytürk, Ege Kökenli ve Caner topçu gibi isimler paylaşıyor. Sümeyye Aydoğan ve Durul Bazan gibi önemli oyuncularında yer aldığı dizi için geri sayım başlamış durumda.

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer almaya aday nitelikteki dizi yaz dönemlerinin tercih edilen gençlik dizileri konseptine sahip. Bir günde genç bir kızın hayatının nasıl değişebildiğini konu alan dizi, tanıtım fragmanları ile şimdiden izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı.

Ekim karakterini canlandıracak olan Rabia Soytürk ve Leyla karakteri olan Helin Karaman iki yakın arkadaştır. Okula gitmek için evden çıktıkları bir gün kendilerine bir arabanın çarpıp kaçmasıyla hayatları temelinden sarsılır.
Ali Balcı tarafından yönetilen yapım, yaz aylarına damga vuracak hikâyeye ve oyuncu kadrosuna ev sahipliği yapıyor. Birçok kanalda gençlik dizilerinde yaşanan yoğun patlamanın ardından, 2022 yazı izleyici için oldukça keyifli ve eğlenceli geçeceğe benziyor.

Duy Beni Dizisi Konusu

Star'ın yeni dizisi Duy Beni oyuncuları ilk kez bir arada | NLife
Orta sınıf ve zengin sınıf çocuklarının okul yaşamlarını ve hayat görüşlerini konu alan Duy Beni dizisinde, okula yeni gelen öğretmen birçok öğrencinin hayatına dokunmayı amaçlar. Daha önce birçok dizide başarılı oyunculuğunu sergilemiş olan Berk harman Selim öğretmen rolü ile idealist bir öğretmeni canlandırıyor. Her bir öğrenciye doğru yolu gösterme gayreti içinde olan genç ve başarılı öğretmen, yaşanan birçok macera ve tedirginliğe öğrencileri ile birlikte ortak oluyor.
Lise yıllarında çok fazla aşina olunan zorbalık kavramını sade ve akıcı bir dille kaleme almış olan Makbule Kosif, yaz sezonu için sürükleyici bir hikâyeye imza atmış.

Duy Beni Dizisi Uyarlama mı?

DUY BENİ “Duy Beni” Oyuncuları Sete Çıktı - Dizi fotoğrafları | StarTV
Tanıtımları ve oyuncu kadroları ile izleyicide büyük merak uyandıran dizilerin birçoğu bilindiği gibi kitap ya da yabancı dizilerden uyarlama olarak ekranlara geliyor. Hikâyesi ile izleyiciyi derinden etkilemesi beklenen Duy Beni dizisinin de uyarlama olup olmadığı düşünülüyor.

Özgün bir şekilde Makbule Kosif tarafından hazırlanış olan Süreç Film yapımı olan dizi uyarlama değil. Lise çağlarındaki gençlerin sakladıkları sır ve olayları özenli bir şekilde aktaracak olan dizi, her yaştan dizi izleyicisini etkisi altına alacak özellikte.

Duy Beni Dizisi Oyuncu Kadrosu
Güçlü oyuncu kadrosu ile ilk etapta dikkatleri üzerine çekmeyi başdı. Duy Beni dizisi, uzun süredir ekranlarda görülmeyen Ege Kökenli’nin de diziye dahil olması ile daha da ilgi çekici bir hal aldı. Dizi de Bahar öğretmeni canlandıracak olan güzel oyuncu, öğretmenlik mesleği öncesi birçok sivil toplum örgütünde görev almış biri olarak kadroya katılacak.
Dizisinin diğer önemli oyuncuları arasında ise; Yeliz Akay, İbrahim Yıldız, Beste Kaptanoğlu, Taha Bora Elkoca bulunuyor. Ayrıca Hamdi Alp, Utku Coşkun ve Meltem Akçöl gibi başarılı ve yetenekli oyuncular yer alıyor.

Yasak Elma'da Ayrılan Ayrılana! Üç İsim Birden Diziden Gitme Kararı Aldı! Yasak Elma'da Ayrılan Ayrılana! Üç İsim Birden Diziden Gitme Kararı Aldı!

Duy Beni Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Star TV'nin yeni yapımı Duy Beni, ilk tanıtımıyla diğer lise dizilerinden farkını ortaya koydu!
Birkaç haftadır Star TV ekranlarında fragmanları yayınlanmaya başlayan Duy Beni dizisinin yayın tarihi belli oldu. 7 Temmuz Perşembe akşamı ilk kez seyircisi ile buluşacak olan dizi iddialı gençlik dizileri arasında yer alıyor. Aynı gün ve saatte yayınlanan başarılı yapımlar karşısındaki duruşu ve yayın süresi ne olacak önemli merak konularından biri. Genç öğretmenler ile hırçın ve hırslı gençlerin kişilik çatışmalarının ve sırların konu edildiği dizi, kendine özgü tarzı ve oyuncuları ile birçok izleyicinin favorileri arasında yer almaya aday nitelikte.