Avusturalya asıllı model Elif Aksu, yaşadığı olaylı durumlar ile gündeme gelmeye devam ediyor. 2017 yılında İbiza'da Suudi asıllı İngiliz erkek arkadaşı ile trafik kazası yapan ve gündeme bomba gibi düşen 28 yaşındaki Elif Aksu, son dönemlerde de sık sık

Kemal Sunal'a Büyük Saygısızlık! Halit Sunal Kimdir! Gerçekten Yönetmen mi? Ali Sunal ve Ezo Sunal Yıkıldı! Kemal Sunal'a Büyük Saygısızlık! Halit Sunal Kimdir! Gerçekten Yönetmen mi? Ali Sunal ve Ezo Sunal Yıkıldı!
Avusturalya asıllı model Elif Aksu, yaşadığı olaylı durumlar ile gündeme gelmeye devam ediyor. 2017 yılında İbiza'da Suudi asıllı İngiliz erkek arkadaşı ile trafik kazası yapan ve gündeme bomba gibi düşen 28 yaşındaki Elif Aksu, son dönemlerde de sık sık değiştirdiği erkek arkadaşları ile gündeme gelmeye devam ediyor. 4 sene önce yaptığı trafik kazasından önce alkol ve uyuşturucu aldığı iddia edilen Elif Aksu, yeni sevgilisi ile pozlar vermeye başladı. Elif Aksu'nun sır gibi sakladığı sevgilisi, sosyal medya hesabından kendisini ele verdi. Elif Aksu'nun yeni sevgilisi kim, kiminle sevgili merak ediliyor. Elif Aksu kimdir?Yaşadığı olaylı hayat ve umursamaz davranışlarıyla birçok olaya karışmış olan Elif Aksu'nun adı son dönemlerde pek çok isim ile birlikte anılmaya başladı. Genç model Elif Aksu, güzelliği ve kusursuz fiziği ile her ne kadar büyülese de yaptığı fevri hareketler ve sıra dışı tavırlarıyla aykırı bir görünüm sergiliyor. Son dönemlerde adı oyuncu ve sosyal medya fenomeni Burak Yörük ile anılan Elif Aksu, ters köşe yaptı. Eskiden bir süre sevgili olduğu Burak Yörük ile yeniden barıştı iddiaları ve bu iddiaları güçlendiren fotoğraflardan sonra Elif Aksu, Burak ile ayrıldıklarını duyurmuştu. Burak Yörük'ün Sibil Çetinkaya ile ayrılmasının hemen ardından eski sevgilisi Elif Aksu'ya dönmesi ise takipçilerini oldukça kızdırmıştı.Elif Aksu, eski sevgilisi Burak Yörük ile ayrıldığını ve yalnız olduğunu açıkladı. Ancak yalnız kalamayan Elif Aksu, yeni bir ilişkiye yelken açtı. Elif Aksu'nun yeni sevgilisi, Elif Aksu'nun siyah beyaz bir fotoğrafını sosyal medya hesabından hikaye olarak paylaştı. Emre Garan adındaki yeni sevgilisiyle birlikte olan Elif Aksu, aşkın tadını çıkarıyor. Ünlü model Elif Aksu, Emre Gadar ile sevgili oldu.Elif Aksu Kimdir?

6 Kasım 1992 yılında Avusturya'da doğan Elif Aksu, 28 yaşındadır. 28 yaşındaki ünlü model Elif Aksu yarı Türk yarı Avusturalyalıdır. Elif Aksu aslen Sakaryalıdır. Sakarya'nın Adapazarı ilçesinden olan Elif Aksu, Avusturya'da yaşasa da sık sık Türkiye'ye geliyor. Dünyada başarılı denilen modeller arasında olan Elif Aksu, yaşadığı ilişkiler ve olaylarıyla gündeme geliyor. Elif Aksu, 2017 yılında İbiza'da o zamanlar sevgili olduğu İngiliz erkek arkadaşı ile trafik kazası yapmıştır. Trafik kazası yaptıktan sonra polisten kaçmaya çalışan Elif Aksu, polis tarafından yakalanmıştır. Elif Aksu'nun yaptığı trafik kazası öncesinde alkol ve kokain kullandığı belirtildi. Polis tarafından tutuklanan Elif Aksu, kefalet ile serbest bırakıldı. Elif Aksu'nun adı bir dönem futbolcularla da anılmıştır. Elif Aksu'nun adı Real Madrid takımında forma giyen ünlü futbolcu Vinicius Junior ile ve Neymar ile anılmıştır. Elif Aksu'nun boyu 1.72 metre ve 58 kilodur.