Erşan Kuneri kimdir? Cem Yılmaz'ın yeni karakteri Erşan Kuneri görücüye çıktı

Cem Yılmaz Erşan Kuneri karakteri ile geri dönmeye hazırlanıyor. Dijital platformda yayınlanacak olan Erşan Kuneri dizisi için çalışan ünlü komedyen İlk fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

Televizyon 18.06.2021 - 10:14 18.06.2021 - 10:19 Volkan Arık

Cem Yılmaz'ın yeni dizisi Erşan Kuneri dijital platformda yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Erşan Kuneri kimdir sorusunun yanıtı daha fotoğraf paylaşıldığından bu yana izleyiciler tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Erşan Kuneri daha önce Gora filmi ile karşımıza çıkmış cinsel içerikli filmler çeken bir karakter olarak tanınmıştı. Uzun süredir Cem Yılmaz'ın üzerinde çalıştığı bir karakter olan Erşan Kuneri bir gün önümüzdeki günlerde dijital platformda yayınlanacak olan bir dizi haline dönüşecek. Cem Yılmaz çekimlerine başlanan dizinin ilk fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

CEM YILMAZ'IN ERŞAN KUNERİ FOTOĞRAFINA YORUM YAĞDI

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın merakla beklenen projelerinden biri olan Erşan Kuneri’nin net yayın tarihi henüz açıklanmadı. Ancak Cem Yılmaz'ın sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraf kısa süre içerisinde sosyal medyada büyük Yankı uyandırdı. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı Erşan Kuneri karakterinin fotoğrafına yorum yaparken sadece dakikalar içerisinde binlerce Yorum geldi.

ersan-kuneri-kimdir-cem-yilmazin

ERŞAN KUNERİ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Cem Yılmaz'ın yeni dizisi Erşan Kuneri’nin dijital platform üzerinden yayınlanacağı biliniyor. Ünlü komedyen uzun süreden beri ekranlardan uzak kalmış pandemi döneminde hiç film ya da dizi projesi yapmamıştı. Şu anda Gora filminden tanıdığımız Erşan Kuneri karakteri üzerinde çalışan Cem Yılmaz dijital platform için hazırladığı dizisinin yayın tarihini ise henüz açıklanmadı. Ancak yaz aylarında dizinin dijital platformda izleyici ile buluşması bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@