Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 195. bölüm fragmanı Haşmet Façalı ve İlyas Çakırbeyli Ozan Akbaba diziden ayrılıyor

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kahreden haber. ATV Fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz peş peşe ayrılıklar yaşanıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Haşmet Façalı sonrası İlyas Çakırbeyli...

Dizi Haberleri 16.05.2021 - 21:06 16.05.2021 - 21:07 Berkay Keskin

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kahreden haber. ATV Fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz peş peşe ayrılıklar yaşanıyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Haşmet Façalı sonrası İlyas Çakırbeyli karakterinden üzen haber geldi!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yaprak dökümü!

ATV ekranlarında reyting rekorları kıran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kahreden haber geldi. Bu hafta ilan365 duyurduğu haşmet Façalı karakteri ayrılık sonrası bir ayrılık haberi daha geldi. Dizinin İlyas Çakırbeylisi Ozan Akbaba Eşkiya dünyaya Hükümdar Olmaz ayrılıyor!

Ozan Akbaba Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ayrılıyor!

6 sezondur ATV ekranların en çok seyredilen yapımı olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. sezon öncesi büyük bir şok yaşanıyor. Dizinin en çok sevilen karekteri Haşmet Façalı EDHO ayrılma haberi sonrası setten bir üzücü haber daha geldi. Dizinin İlyas Çakırbeylisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz veda edeceği öğrenildi.

Senaryo gereği ayrılık!

Dizinin yeni sezonu öncesi düşman gücünü artırmak için büyük ölümler yaşanacak. İlk olarak Haşmet Façalı diziye veda edecek. Hemen ardından senaryo gereği İlyas Çakırbeyli karakteri veda edecek. Sette senaryo okuyan tüm ekibin gözyaşlarına boğulduğu Ozan Akbaba son saheneleri çekmek üzere olduğu öğrenildi.

Ömür İlyas sahneleri mesajı vermişti!

Son bölümde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz İlyas kendini sürekli ölüme atması, özellikle Ömür ve İlyas aşkının bitmesi hayranları tarafından Ömür Façalı dizisiden ayrılacak olarak yorumlanmıştı. Ancak Haşmet Façalı ve İlyas Çakırbeyli ayrılıkları sonrası Ömür Façalı ve Behzat Façalı karakterinin de pek bir espirisi kalmayacağı ve iki isiminde bir şekilde diziden çıkma ihtimali bulunduğu öğrenildi.

Hayranları isyanda Pınar ve Yavuz'u mu izleteceksiniz!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ozan Akbaba ve Haşmet Façalı ayrılık sonrası sosyal medya isyana süreklendi. Özellikle İlyas yoksa ne izleyeceğiz Pınar ve Yavuz'u mu izleyeceğiz diyerek tepkileri gösterdi. Ancak Fethi abi karakteri girmesiyle EDHO yeni sezonda FETÖ ve Hızır Çakırbeyli savaşı ve büyük sırlar ortaya dökülecek.

Hızır Çakırbeyli abisi ve Alpaslan Çakırbeyli babası karakteri yeni sezonda kesin olarak girecek. Selçuk Yöntem ve Hakan Boyav gibi isimler şimdiden yeni sezon kadrosuna katıldı. EDHO yeni sezonda adeta rekor kıracak. Ancak İlyas, Hızır ve Haşmet gibi yıllardır sevilen kişilerin vedası reytingleri nasıl etkileyecek bekleyip göreceğiz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@