Exxen'e Bir Bomba Daha! Sihirli Annem'den Sonra Selena Dizisi Geliyor!

Acun Ilıcalı'nın 1 Ocak'ta yayına geçecek dijital platformu Exxen'de bir gündem yaratacak dizi daha geliyor. Sihirli Annem'i kızı Melisa'nın isteği üzerine çeken Acun, Selena'ya el attı.

Dizi Haberleri 24.12.2020 - 11:35 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Acun Ilıcalı'nın 1 Ocak'ta yayına geçecek dijital platformu Exxen'de bir gündem yaratacak dizi daha geliyor. Sihirli Annem'i kızı Melisa'nın isteği üzerine çeken Acun, Selena'ya el attı. Sinem Kobal'ın başrolünde yer aldığı dizi Selena yeni oyuncularla yeniden çekilmeye hazırlanıyor!

Başrollerinde Sinem Kobal, Gökhan Seker, Zuhal Topal, Sinan Çalışkanoğlu gibi isimlerin yer aldığı Selena dizisi de Exxen'e geliyor! Acun Ilıcalı'nın Exxen'i gündemden düşmeyecek dizilerle aboneleri toplamaya çalışacak. Exxen'de Sihirli Annem'in yankıları sürerken bir bomba dizinin daha haberi geldi.

Selena dizisinin yeni uyarlamasında  kimlerin kadroda yer alacağına dair cast çalışmaları iddialara göre başladı. Selena adlı dizide de Sihirli Annem gibi tamamen yeni oyunculara yer verilecek.

Selena dizisi Exxen'de yeni oyuncularla yeniden çekilmeye hazırlanıyor. 2006 yılında Atv'de yayımlan Selena adlı çocuk dizisi 2009 yılında ekranlara veda etmişti. Dizide Sinem Kobal, Sinan Çalışkanoğlu, Zuhal Topal, Cansu Demirci, Gizem Güven, Dilara Kurtulmuş, Hazal Şenel, Gökhan Keser, Ümit Erdim, Hakan Altıner, Selda Özbek, Kayhan Yıldızoğlu gibi isimler yer almıştı.

SELENA KONUSU NE?

Selena adlı dizide bir Ütopya'da iyilik ve kötülük arasındaki savaş anlatılmakta. Selena dünyada iyilik sayısını arttırmaya çalışırken, Hades kötülük sayısını arttırmaya çalışır. Selena'nın yolu ailesini bir trafik kazasında kaybeden ve Amcalarının yanına yerleşen Selin, Leyla ve Nazlı adlı 3 kız çocuğu ile kesişir. Bu 3 kız çocuğunun yengeleri Aslı'nın kötülüğünden kurtarmaya çalışan Selena bir yandan da dünyadaki iyilik sayısını arttırmaya çalışarak Hades ile mücadele eder.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@