Ezgizem kimdir? Ezgi Gizem Akdoğan hamile mi?

Ezgi Gizem Akdoğan kimdir? Ezgizem hamile mi? TikTok ve YouTube platformlarında fenomen olan Ezgi Gizem Akdoğan hakkında bu bilgiler merak ediliyor.

Magazin 04.06.2021 - 14:06 04.06.2021 - 14:11 Volkan Arık

TikTok ve YouTube gibi platformlarda fenomen olan Ezgi Gizem Akdoğan hakkında hamilelik iddiaları sosyal medyanın gündemine oturdu. Sosyal medyanın yakından tanıdığı fenomenisin hesabından paylaştığı bir fotoğrafla akıllarda soru işareti bıraktı. Peki Ezgizem hamile mi? Ezgi Gizem Akdoğan kimdir, kaç yaşında?

TikTok ve YouTube'da ezgizem olarak bilinen genç sosyal medya fenomenlerinden Ezgi Gizem Akdoğan'ın hamile olduğu iddia edildi. Sosyal medyada binlerce takipçisi bulunan Ezgi Gizem Akdoğan paylaştığı Fotoğrafla takipçilerinin kafasında soru işareti bırakırken arama motorunda da Ezgizem hamile mi sorusunun yanıtı araştırılmaya başlandı. Peki Ezgi Gizem Akdoğan kimdir, kaç yaşında? Ezgi Gizem Akdoğan kiminle evli?

EZGİ GİZEM AKDOĞAN KİMDİR?

Ünlü sosyal medya fenomeni Ezgi Gizem Akdoğan 23 Ekim 1989 tarihinde Antalya'da dünyaya geldi ve şu anda 32 yaşında. Akrep burcu olan Ezgi Gizem Akdoğan sosyal medyada Ezgizem ismini kullanıyor. Kayserili olduğu bilinen sosyal medya fenomeni, hızlı ve çalışkan karakteri olduğunu söylüyor. İstanbul'da hayatına devam eden sosyal medya fenomeni iki kardeşi bulunuyor. Ezgi Gizem Akdoğan, Yalçın Akdoğan ile evli.

ezgizem-kimdir

EZGİZEM HAMİLE Mİ?

Yalçın Akdoğan ile 2014 yılında Dünya evine giren Ezgizem hamile olduğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar duyurdu. Hamileliğinin henüz başında olduğunu söyleyen Ezgi Gizem Akdoğan bebeğin cinsiyetinin belli olmadığını dile getirdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@