FOX TV dizi kalmıyor! 3 dizi daha final yapıyor! FOX Kepenk kapatıyor

FOX TV gözünün yaşına bakmıyor! FOX TV 2 diziyi daha final kararı aldırdı! Bir dizi için de hazırlıklar başladı! FOX TV peş peşe gelen final kararları hayranlarını şok etti! FOX TV dizi kalmıyor!

Dizi Haberleri 14.05.2021 - 23:54 14.05.2021 - 23:55 Berkay Keskin

FOX TV radikal kararlarına devam ediyor. Sezonun en çok izlenen dizileriyle birlikte en fazla dizi yayınlayan kanal olan ve hazırda 8 dizisi varken bile 3 yeni dizisiyle anlaşan FOX TV ardı ardına dizileri bitiyor. FOX TV bu hafta adeta kepenk kapatıyor.

Baraj salı günü bitti!

FOX TV ilk radikal kararı Baraj final kararı oldu. Reyting rekorları kıran Baraj dizisi bu salı günü bitti. Ancak Baraj dizisinin bitmesinde FOX TV değil dizinin senaryo ekibinin kıvamında bitirme isteği. Hem senaryo bittiği Baraj dizisi final kararı adeta hayranlarını üzse de FOX TV en az suçsuzdu. Ancak FOX TV yeni final kararları da geliyor!

Masumiyet Final kararı aldı!

FOX TV üzen haber Masumiyet dizisiyle geldi. FOX TV ekranlarında yayınlanna Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek'in oturduğu, başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın yer aldığı Masumiyet dizisi final kararı aldı.

FOX TV Masumiyet ne zaman bitiyor?

FOX TV sevilen dizisi Masumiyet 13. bölümde biterek ekran macerasını tamamlayacak. Masumiyet son 2 bölüm pazartesi denenecek ama bitecek gibi duruyor.

Yasak Elma sezon finali yaptı!

Yasak Elma dizisi de reyting rekorları kırarken rakipleri ekran yayın hayatını sürdürürken üzen final kararlarından birini verdi. Yasak Elma pazartesi sezon finali yaparak ekran macerasını tamamladı.

Mucize doktor bitti!

FOX TV Mucize Doktor dizisini de bitirdi. Mucize Doktor son 2 bölüm yayınlanacak ve ekran macerasını tamamlıyor. Taner Ölmez yorgunluğu nedeniyle biten Mucize Doktor ani final kararı şok etti!

Savaşçı, Son Yaz ve Kefaret'e gözler çevrildi!

Türkiye'de ilk defa ilan365 duyurduğu Mucize Doktor final kararı sonrası gözler Savaşçı, Son Yaz ve Kefaret dizisine çevrildi.

Savaşçı dizisi geç başlaması nedeniyle Eylül ayına kadar yayın hayatına devam edecek ve Savaşçı bitiş tarihi Eylül olarak görülüyor.

Son Yaz hayranları merak ediyor!

Son Yaz dizisi akıbeti en çok merak edilen diziler arasında yer alıyor. Son Yaz dizisi 2 haftadır yayınlanmıyor ve haftaya yayınlanıp yayınlanmayacağı meçhul.

Kefaret yalanlansa da finale gidiyor!

FOX TV en çok Kefaret dizisinde haber siteleri zorlanıyor. Kefaret seti ve oyuncularına finale gidiyoruz dense de her final haberi sonrası Kefaret devam kararı alıyor. Ancak kulağımaza gelen son karara göre Kefaret dizisi de yakında bitiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@