Fox Tv Kefaret ve Baraj Sonrası Masumiyet'in de Fişini Çekti! Masumiyet Final Yapıyor!

Fox Tv'nin bu sezon ilk bölümü ile ses getiren dizisi Masumiyet final yapıyor! Masumiyet final bölümü ne zaman? Fox Tv, Masumiyet final mi yaptı?

Dizi Haberleri 05.05.2021 - 17:24 05.05.2021 - 17:26 Ece Sahan

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Hülya Avşar, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan gibi isimlerin yer aldığı Masumiyet dizisi final yapacak!

Yayınlandığı ilk bölümü ile dikkatleri üzerine çeken Masumiyet dizisi istenilen reytinglere ulaşamadı. Oyuncuların yüksek kaşeleri ile ters ornatılı gelen reytingler sonrası kanal kararını verdi.

Bir genç kızın evlenmek üzere olan zengin bir ailenin oğlu tarafından uğradığı şiddeti ele alan Masumiyet dizisi ilk bölümü ile çok konuşulsa da istenilen reytignleri daha sonraki bölümlerde gösteremedi. 

FİNAL KARARI ÇIKTI!

Fox kanal yönetimi ise kararını verdi. Çarşamba akşamı ekrana gelen dizi bayramda seyirci ile buluşmayacak. Kanal bu akşam 5 Mayıs 2021 Çarşamba reytinglerine göre Masumiyet dizisinin final yapıp yapmayacağına karar verecek. Ancak görünen o ki Masumiyet dizisi için final kararı çoktan çıktı. 

Çarşamba akşamları Kanal D'de Sadakatsiz ve ATV'de Kuruluş Osman dizilerine karşı reyting savaşı veren Masumiyet Total'de ilk 10'da yer almazken AB'de ilginç bir şekilde 4. sırada. Ancak dizinin oyuncularının yüksek kaşesi olması nedeniyle bu reyting yetersiz.

Gelen bilgilere ve reytingler dizinin önümüzdeki sezonun onayını alamayacağı yönünde olduğu. Fox Tv'nin yeni sezon dizilerinin çalışmalarına başladığı ve bu sezon 7 günü de dolu olan ve Savaşçı dizisini bu nedenle beklettiği için büyük sorun yaşayan kanal bir daha böyle bir sorun yaşamamak için dizilerin bu sezon fişlerini göz yaşlarına bakmadan çekecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@