Gelinim Mutfakta puan durumu 14 Nisan 2022 günü için yine izleyenler tarafından merakla Takip ediliyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen gelinim mutfakta yarışmasında günün birincisi olacak olan yarışmacı bekleniyor. Peki, Gelinim Mutfakta 14 Nisan 2022 puanları nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 14 Nisan 2022 günün birincisi kim oldu?

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan gündüz kuşağının en lezzetli yarışmalarından olan Gelinim Mutfakta'da heyecan devam ediyor. Haftanın finaline sadece bir gün kala gelinim mutfakta yarışmacıları mutfakta yeteneklerini gösteriyor aynı zamanda kayınvalideler de kendi gelinlerinin tabağını bulmak için mücadele ediyor. Gelinim Mutfakta 14 Nisan 2022 puanları hem yarışmacılar hem de ekran başında izleyenler için çok önemli. Çünkü yarın yapılacak olan haftanın finali öncesinde Yüksek puanlar almak isteyen gelinler biraz moral bulmak istiyor. Peki, Gelinim Mutfakta 14 Nisan 2022 puanları nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 14 Nisan 2022 günün birincisi kim oldu, Çeyrek altını kim kazandı? 14 Nisan gelinim mutfakta puan durumu sonuçları ve detaylar haberimizde…

Gelinim mutfakta 14 Nisan 2022 puan durumu

Nursel Ergin'in sunumuyla ekranlara gelen Gelinim Mutfakta yarışmasında haftanın finali için artık geri sayım başladı. O nedenle bugün mutfakta heyecan dorukta ve Gelinler yüksek puanlara alabilmek için yine kıyasıya bir rekabet içinde. Haftanın finalinde kazanmak isteyen Gelinler adeta birbirleriyle kıyasıya rekabete girerken kayınvalideler ise kendi gelinlerinin tabağını bulmak için yoğun çaba harcıyor. Özellikle bu hafta eksi puan alan ve dün çok düşük bir puanla günü tamamlayan Yeşim bugün aradaki açığı kapatmak telafi etmek istiyor. Gelinim Mutfakta 14 Nisan 2022 puanları şöyle oldu:

Miyase: 17 puan

Yeşim: 6 puan

Damla: 11 puan

Gözden kaçırmayın

25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu? 25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu?

Bahar: 8 puan

gelinim-mutfakta-14-nisan-2022-puanlari-bugun-gunun-birincisi-kim-oldu-2

14 Nisan Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta yarışmacıları sadece 5 bilezik ödülü için değil aynı zamanda her gün dağıtılan çeyrek altın ödülü içinde yarışıyor. Her gün en yüksek puanları alan ve günün birincisi olan yarışmacı çeyrek altın ödülünün de sahibi oluyor. Gelinim Mutfakta 14 Nisan 2022 günün birincisi ve çeyrek altının sahibi yarışmacı belli oldu. Bugün çeyrek altını kazanan yarışmacı Miyase oldu.