Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta'da haftanın ikinci günü başlıyor. Birbirinden iddialı 4 yarışmacının kıyasıya mücadele ettiği yarışmada 5 bilezik ödülü kazanmak için rekabet sürüyor. Gelinim Mutfakta 19 Nisan 2022 puanları nasıl oldu? Gelinim Mutfakta'da bugün günün birincisi kim oldu?

Hafta içi her gün Nursel Ergin'in sunumu ile Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında birbirinden iddialı 4 yarışmacının rekabeti mücadelesi devam ediyor. Gelinler kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini hazırlamaya çalışırken kayınvalideleri sen de kendi gelinlerinin tabağını bulmaya ve yüksek puan vermeye çalışıyor. Hem kayınvalidelerin hem de Nursel Ergin'in yaptığı puanlamalar gelinlerin akıbetini belirliyor. Haftanın ikinci gününde de yine yüksek puanlar alabilmek ve çeyrek altın kazanabilmek için mücadele başladı. Peki, Gelinim Mutfakta 19 Nisan 2022 puan durumu nasıl oldu? Gelinim Mutfakta 19 Nisan günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 19 Nisan 2022 puanları ve detaylar haberimizde…

Gelinim Mutfakta 19 Nisan 2022 puan durumu

Gelinim Mutfakta'da haftanın ikinci günü başladı. Birbirinden iddialı yarışmacılar mutfakta finallerini gösterirken kayınvalideler ise kendi gelinlerinin tabağını bulmak ve gelinlerin en yüksek puan verebilmek için adeta birbirleriyle yarışıyor. Gelinim Mutfakta 19 Nisan 2022 puan durumu sonuçları şöyle oldu:

Miyase: 16 puan

Damla: 17 puan

Senanur: 17 puan

Gözden kaçırmayın

Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 kim elendi, kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 puanları Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 kim elendi, kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 puanları

Bahar: 11 puan

gelinim-mutfakta-19-nisan-2022-puanlari-gelinim-mutfaktada-bugun-gunun-birincisi-kim-oldu-2

Gelinim mutfakta 19 Nisan 2022 günün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta'da her gün günün birincisi olan yarışmacı aynı zamanda çeyrek altın ödülünün de sahibi oluyor. Haftanın 2 günü dediğine çeyrek altını kazanabilmek için mücadele devam ediyor. Gelinim Mutfakta 19 Nisan 2022 kim 1. oldu sorusunun yanıtını belli oldu. Bugün Miyase, Senanur ve damla eşit puan aldı. Kura çekimi sonucunda çeyrek altının sahibi olan gelin Senanur oldu.