Gani Müjde'nin son harikası olarak ekranlarda kısa sürede adeta bağımlılık yaratan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin son bölümüne Melek karakteri sesi ile damga vurdu.

21 Temmuz 2022 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelen, yönetmenliğini Altan Dönmez'in üstlendiği, senaryosunu ise Gani Müjde'nin kaleme aldığı, "ince gönedermeleri" ve "dillerden düşmeyen" esprileri ile kısa sürede fenomen haline gelen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, her hafta bir karakteri ile gündem oluyor aslında.

Son dakika: Ertan Saban kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Sadi Payaslı (Yedi Emin) gerçek adı nedir? Ertan Saban hangi dizilerde oynadı? - Son Dakika Magazin Haberleri

Başta; kelimler ile anlatamayacağımız bir harika karakter yaratan Ertan Saban oyunculuğu ile bağımlılık yaratan, dizi ayrıca hem özlenen oyuncu Özge Özberk'i izleme şansı da verdiğinden hem de Devrim Özkan gibi yeni bir yeteneği oldukça sempatik haller ile sevdirdiğinden son dönemlerin en samimi dizisi olarak bu başarıyı reyting sonuçlarına da yansıtıyor.

Zülfikar & Melek - Nefesim Nefesine | Gelsin Hayat Bildiği Gibi (11.Bölüm) - YouTube

Dizide göze batan oyunculardan Melek karakterini canlandıran Rojbin Erden ise Gelsin Hayat Bildiği Gibi'de son bölümde duyurduğu sesi ile gündemden düşmüyor.

1996 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Rojbin Erden, aslında oyunculuk ile de ilgilenen bir model. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera Bölümü mezunu olan isim, ilk kez Show TV ekranlarında yayınlanan Gelsin Hayat Bildiğin Gibi dizisinde oyunculuk deneyimi yaşadı ve şimdi bu başarısının ardından artık modellikten çok oyunculuk kariyerine devam edip ağırlık vereceği kuvvetle muhtemel görünüyor.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi'nin Melek'i Rojbin Erden kimdir? Rojbin Erden kimdir, kaç yaşında ve

Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar… Oyuncular Arasındaki Kriz Reytinglere Yansıdı! EGO Dizisi İçin Son Karar…

Rojbin Erden, dizinin son bölümünde partneri Onur Özer (Zülfikar) ile birlikte seslendirdiği Nefesim Nefesine adlı şarkıdaki performansı ile dillerden düşmüyor. Sesinin güzelliği gündem olan oyuncunun şarkı söylemeye devam edip edemeyeceği merakla bekleniyor.