Gökçe Eyüboğlu kimi? Zümrüdüanka dizisinin Deniz'i Gökçe Eyüboğlu kaç yğı aşında? Gökçe Eyüboğlu daha önce hangi dizilerde rol aldı? Gökçe Eyüboğlu sevgilisi kim? Gökçe Eyüboğlu nereli? Gökçe Eyüboğlu evli mi? Zümrüdüanka dizisinde canlandırdığı Deniz ka

Burcu Biricik’ten Reklam Filmi İle İlgili Destek Geldi Burcu Biricik’ten Reklam Filmi İle İlgili Destek Geldi
Gökçe Eyüboğlu kimi? Zümrüdüanka dizisinin Deniz'i Gökçe Eyüboğlu kaç yğı aşında? Gökçe Eyüboğlu daha önce hangi dizilerde rol aldı? Gökçe Eyüboğlu sevgilisi kim? Gökçe Eyüboğlu nereli? Gökçe Eyüboğlu evli mi?

Zümrüdüanka dizisinde canlandırdığı Deniz karakteriyle merakları üzerine toplayan Gökçe Eyüboğlu daha önce hangi diziyle ekranlar gelmişti merak edildi. Gökçe Eyüboğlu oyunculuğu ile yine dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kısa sürede hayran kitlesini oluşturan Gökçe Eyüboğlu'nun daha önceki dizisini hatırlayanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Zümrüdüanka dizisinin kadrosuna dahil edilen Gökçe Eyüboğlu son 2 senedir ekranlarda tanınmaya başladı. Gökkçe Eyüboğlu hem güzelliği hem de oyunculuk kabiliyeti ile gözleri üzerine topladı. İşte merak edenler için Gökçe Eyüboğlu'nun bilinmeyenleri..Başrollerini Alp Navruz ile Ceren Yılmaz’ın yer aldığı Zümrüdüanka dizisine dahil olan Gökçe Eyüboğlu’nun yeni sezonda “Deniz” karakterini canlandıracak.

FOX'un sevilen dizisi Zümrüdüanka'da “Deniz” karakterine hayat verecek olan Gökçe Eyüboğlu'nun daha önce rol aldığı dizileri sizler için derledik.  Gökçe Eyüboğlu daha çıkışını Özge Özpirinçci ve Feyyaz Duman'ın yer aldığı Kadın dizisinde canlandırdığı Ceyda karakteri ile yapmıştır.

GÖKÇE EYÜBOĞLU KİMDİR?

1 Ağustos 1983 İstanbul doğumludur. Kamu Yönetimi mezunu olan Gökçe Eyüboğlu öğrencilik yıllarında tiyatro kulüplerinde yer aldı. Daha sonra Akademi 35,5 Sanat Evi’nde oyunculuk dersleri almaya başlayan Eyüboğlu diksiyon ve seslendirme eğitimleri de almıştır.

GÖKÇE EYÜBOĞLU ROL ALDIĞI PROJELER

Kadın

Evli ve Öfkeli

Yalan Dünya

Aşk ve Ceza

Kayhan

Batlır

Kadın İşi: Banka Soygunu

İmkansız Olasılık