Gönül Dağı üzen ayrılık! Başrol veda etti! Yerine sürpriz isim

Gönül Dağı dizisinden üzen ayrılık. Yayınlandığı cuma günleri reyting rekorları kıran Gönül Dağı bir ayrılık haberi daha geldi. Gönül Dağı dizisine yeni başrol aranıyor. Gönül Dağı sevilen ismi diziye veda etti.

Dizi Haberleri 28.06.2021 - 02:05 28.06.2021 - 02:06 Berkay Keskin

Yayınlandığı cumartesi akşamları çok sevilen Gönül Dağı başrol vedası yaşanıyor. Erken sezon finaliyle yeni sezonu merakla beklenen Gönül Dağı dizisi yeni sezon öncesi sürprizler geliyor. Gönül Dağı dizisinde peş peşe ayrılık haberleri geldi. Hayranları çok üzgün.

Gönül Dağı üzen ayrılıklar yaşanıyor!

Yapımcılığını Köprü Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Yahya Samancı'nın oturduğu, başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali, Ferdi Sancar ve Ecem Özkaya yer aldığı Gönül Dağı dizisinde sürpriz ayrılıklar geliyor. Gönül Dağı başroller bir bir veda ederken bir de güzel haber geldi!

Gönül Dağı Temmuz'da dönüyor!

TRT 1 sevilen dizisi Gönül Dağı, Temmuz ayında geri dönüyor. Gönül Dağı Bayram özel bölümüyle Kurban bayramında ekranlara gelmesi hayranlarını çok sevindirdi. Gönül Dağı dizisinde peş peşe güzel haberler gelirken vedalarda beraberinde geldi.

Gönül Dağı Serdar'ı Utku Ateş veda etti!

Gönül Dağı dizisinde Serdar karakteriyle ününe ün katan Utku Ateş diziden ayrıldı. Gönül Dağı dizisinden Cam Tavanlar dizisine transfer olan Utku Ateş hayranlarını üzdü. Ancak Gönül Dağı tek veda bu olmadığı öğrenildi.

Gönül Dağı Dilek Gülsim Ali veda ediyor!

Gönül Dağı dizisinde bir veda haberi daha geliyor. TRT 1 sevilen dizisi Gönül Dağı Gülsim Ali diziye veda ediyor. Gönül Dağı Dilek ve Taner aşkı çok sevilmedi ve Gülsim Ali diziye veda edeceği öğrenildi.

Gülsim Ali yerine başrol aranıyor!

Gönül Dağı dizisinde Berk Atan'a yeni başrol aranıyor. Gülsim Ali ani vedası sonrası Gönül Dağı dizisi yeni bir kadın başrol aranıyor. Yapımcı şirket Berk Atan'la başrol oynayacak yeni bir kadın oyuncu arıyor ve kim olacağı bilinmiyor.

Kurban bayramı özel bölümünde ekrana gelecek!

Gülsim Ali yeni sezon sözleşmesi imzalaması bir çok teklif gelmesi sonrası Kurban Bayramı özel bölümünde oynayacağı öğrenildi. Gülsim Ali Gönül Dağı dizisinden sözleşme yenilirse yine ilk bizim haberimiz olacak ancak şu an için Gönül Dağı dizisine yeni bir kadın başrol arandığı biliniyor.

Gönül Dağı Temmuz ayında Kurban bayramı özel bölümü sonrası Eylül'den bir hafta önce Ağustos sonu TRT 1'de olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@