Güldür Güldür İçin Karar! Show Tv Güldür Güldür Kararını Verdi!

Ekranların eğlenceli programı Güldür Güldür'den flaş karar! Show Tv kararını verdi!

Dizi Haberleri 18.05.2021 - 11:58 18.05.2021 - 12:24 Ece Sahan

Ali Sunal'ın moderatörlüğünde ekranlara gelen izleyenlere bol dram dizilerinde adeta bir nefes olan yapımlardan Güldür Güldür için flaş karar verildi.

Doğa Rutkay, Alper Kul, Onur Buldu, Onur Atilla, Aylin Kontente, Mahir İpek, Ecem Erkek gibi isimlerin yer aldığı Güldür Güldür programı izleyenlere eğlenceli anlar yaşatmaya devam ediyor. Bu sene reytinglerde pek iyi gitmeyen Güldür Güldür için flaş karar geldi.

Show Tv'de ekranlara gelen Güldür Güldür için sürpriz bir karar açıklandı. Show Tv, düşük reytinglerde seyreden Güldür Güldür için beklenmedik bir karar açıkladı.

SÜPRİZ BİR KARAR!

BKM'nin yapımcılığında ekranlara gelen Güldür Güldür final mi yapacak diye beklerken sürpriz bir karar açıklandı. Pandeminin ilk döneminde karantinada olan insanlara dair tek komedi seçeneği olan ve yeni bölümleri yayınlanan Güldür Güldür'de flaş karar. Kanal yönetimi Güldür Güldür'ün yayın gününü arttırdı.

Show Tv kanal yönetimi Güldür Güldür Show'un gün sayısını arttırdı. Bundan böyle Güldür Güldür yeni bölümleriyle ekranlara cuma ve cumartesi olmak üzere 2 gün boyunca üst üste gelecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@