Hande Erçel hamile! Kerem Bursin baba oluyor! Düğün tarihi belli oldu

Hayranlarına müjde! Hande Erçel hamile! Hande Erçel ve Kerem Bursin çifti evleniyor! Ekranlarda sen Çal Kapımı dizisiyle rekorlar kıran Hande Erçel ve kerem bursin çiftinden güzel haber geldi!

Dizi Haberleri 20.06.2021 - 23:01 20.06.2021 - 23:01 Berkay Keskin

FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisiyle rekorlar kıran Hande Erçel ve Kerem Bursin çiftinden güzel haber geldi! Aşklarını herkesten gizleyen ve sezon finali yapan Sen Çal Kapımı biter bitmez soluğu yurt dışında alan Hande Erçel ve Kerem Bursin aşklarını açıklamak zorunda kalmıştı!

Hande Erçel hamile!

Maldivler tatili dönüşünde hemen setlere giren ikili, Türkiye'de beraber tatile girerek yeniden Sen Çal Kapımı dizisinde oynamaya başladı. Hayranların çok sevdiği ikili bu hafta sürpriz haberi aldı! Ünlü oyuncu Hande Erçel anne oluyor! Hande Erçel hamile olduğu ve henüz sadece ailesiyle paylaştığı öğrenildi.

Kerem Bursin baba oluyor!

Haberi alır almaz mutluluktan coşan Kerem Bursin, Hande Erçel'i öpmeye doyamadı. Ne yapacağını bilemeyen Kerem Bursin, ilk hamlesini yaptı ve Hande Erçel'e evlenme teklif etti!

Kerem Bursin ve hande Erçel Evleniyor!

Hande Erçel ve Kerem bursin çifti evleniyor. Kerem Bursin haberi alır almaz evlenme teklifi ettiği Hande ERçel teklifi kabul etti! Hande Erçel ve Kerem Bursin çiftini düğün heyacanı sardı ve düğün tarihi belli oldu!

Hande ve Kerem Temmuz sonunda evleniyor!

1.5 ay daha çekimleri sürecek Sen Çal Kapımı dizisi 8 bölüm sonra final yapacak. Hande Erçel paylaştığı final haberi sonrası dizinin devam etmeme ihtimali de kalmadı! Hande Erçel hamileliği nedeniyle bir çok projeyi durduracak. Daha önce Bergüzar Korel olduğu gibi onaylanan işler iptal edilecek. Kerem Bursin ve Hande Erçel görkemli bir törenler Temmuz sonunda evleniyor.

Geçen hafta retetmişti!

Maldivler dönüşü hamilelik iddiaları rededen Hande Erçel, hamile iddialarını bu sefer cevapsız bıraktı ancak tüm magazinciler anladı! Hande Erçel de heyacanlı olduğu gözlerden kaçmadı.

Hande Erçel ve Kerem Bursin düğün tarihi ve bilgileri için çok çalıştıkları gelen bilgiler arasında!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@