Hande Erçel mayolu pozları Kerem Bursin kızdıracak! Hande Erçel Mavi mayosuyla büyüledi!

Sen Çal Kapımı dizisinin sevilen ismi Hande Erçel mayolu pozlarıyla sosyal medyayı salladı. Kerem Bursin yeni bir ilişkiye başlayan Hande Erçel mavi mayolu pozlarıyla yeniden gündemde. İşte Hande'nin

Magazin 16.05.2021 - 15:17 16.05.2021 - 15:24 Berkay Keskin

Sen Çal Kapımı dizisinin sevilen ismi Hande Erçel mayolu pozlarıyla sosyal medyayı salladı. Kerem Bursin yeni bir ilişkiye başlayan Hande Erçel mavi mayolu pozlarıyla yeniden gündemde. İşte Hande'nin büyüleyen mayolu pozları!

Hande Erçel mayolu pozları büyüledi!

Sen Çal Kapımı dizisi tanıtım fragmanı çekerek İstanbul'a dönen Hande Erçel ve Kerem Bursin çifti Türkiye tatiline devam ediyor. Aynı otelde kalan çiften Hande Erçel mavi mayolu pozları sosyal medyayı salladı. Hande Erçel mayolu pozu sosyal medyayı salladı!

Hande Erçel mavi mayosuyla göze hitap etti!

Hande Erçel, yüzükleri dikkat çekti. Mayodan çok 3 parmağına taktığı yüzüklerin anlamı merak edildi. İlk başta acaba nişanlandı mı derken yüzüklerden birini Kerem Bursin hediye ettiği öğrenildi. Hande Erçel yüzüklerin anlamı günün en çok aranan haberi oldu!

Gözüklerinden Kerem bursin gördüler!

Hande Erçel mayolu pozları sonrası Kerem Bursin ve Hande Erçel çılgınlığı sürdü. Bir çok fan hesabı Hande Erçel gözlüklerindne Kerem Bursin bulmayı başardı! 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@