Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yaşanan ayrılıkların yeri dolduruluyor! ATV'nin sevilen dizisinde nedeyse tüm başroller ayrılmıştı.

Son olarak sezon finalinde Demir Yaman karakterine hayat veren Murat Ünalmış'ın da diziye veda etmesi ile Hilal Altınbilek'in yeni partneri merak ediliyordu.

Son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi karakterine hayat veren İbrahim Çelikkol ATV'nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'ya dahil oldu.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bu sezon Vahide Perçin, Esra Dermancıoğlu, Uğur Güneş, Melike İpek Yalova, Hande Soral, Nazan Kesal olmak üzere tüm başrol oyuncuları veda etmişti. Son olarak ise sette Kerem Alışık ve Hilal Altınbilek ile kavga eden Murat Ünalmış'da diziye veda etmişti.

İbrahim Çelikkol Bir Zamanlar Çukurova'da!

Son olarak TV8'in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Demet Özdemir ile başrolü paylaşan İbrahim Çelikkol ATV'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisine katıldı.

Reyting fenomeni dizi Bir Zamanlar Çukurova dizisi artık nasıl devam edecek derken Demir Yaman'ın yeri çabuk doldu.

Bir Zamanlar Çukurova dizisine İbrahim Çelikkol katıldı. İbrahim Çelikkol dizide Hakan Gümüşoğlu karakterine hayat verecek ve Züleyha ile yaşadığı aşk ile diziye damga vuracak.

Dizide Hakan ve Züleyha karkaterleri yine bir intikam çemberinin odağında olacak.