İsmail Küçükkaya Fox TV Çalar Saat’ten ayrıldı mı? İsmail Küçükkaya neden yok, izinli mi? Fox TV ekranlarında yayınlanan çalar saat isimli sabah haberleri programının üç gündür İlker Karagöz sunuyor. İsmail Küçükkaya'yı ekranda göremeyen izleyiciler ise İsmail Küçükkaya ayrıldı mı sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki Fox TV Çalar Saat İsmail Küçükkaya neden yok? İsmail Küçükkaya Fox TV'den ayrıldı mı?

Fox TV ekranlarında sabah kuşağında yayınlanan Çalar Saat isimli programı sunan İsmail Küçükkaya hafta başından bu yana ekranda görünmüyor. Çalar Saat programını üç gündür İlker Karagöz sunuyor. İsmail Küçükkaya'nın ekranda olmaması nedeniyle izleyiciler de meraklandı ve arama motorunda araştırmaya başladı. Peki, FOX TV İsmail Küçükkaya neden yok? İsmail Küçükkaya FOX TV'den ayrıldı mı? Fox TV Çalar Saat İsmail Küçükkaya neden yok, izinli mi?

FOX TV İsmail Küçükkaya neden yok ayrıldı mı?

Fox TV ekranlarında hafta içi her sabah yayınlanan Çalar Saat programını hafta başından bu yana İsmail Küçükkaya yerine İlker Karagöz sunuyor. 13 Nisan 2022 çalar saat yeni bölümde yine İlker Karagöz'ün sunumuyla ekranlara geldi. İsmail Küçükkaya'nın ekranda olmaması izleyicilere endişelendirdi hasta mı, izinli mi gibi soruların yanıtı araştırılmaya başlandı. Fox TV Çalar Saat İsmail Küçükkaya ile ilgili çarpıcı açıklamalar geldi.

Gözden kaçırmayın

Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu? Survivor 2022 All Star kim hangi takıma geçti! Survivor 2022 yeni takımlar nasıl oldu?

İsmail Küçükkaya Fox TV'den neden ayrıldı?

Fox TV Çalar Saat programının sunucusu İsmail Küçükkaya ayrıldı mı yoksa izinli mi sorusunun yanıtı yoğun bir şekilde araştırılıyor sosyal medyada da çok konuşuluyor. Bazı sosyal medya kullanıcıları İsmail Küçükkaya'nın kovulduğunu öne sürülse de Ünlü spiker şu anda Washington’da bulunuyor. Bu nedenle izinli olduğu ve bir süreliğine programı İlker Karagöz'ün sunacağı tahmin ediliyor. Yani İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat önümüzdeki haftadan itibaren yeniden devam edecek. Bu hafta sonuna kadar programın sunuculuğunu İlker Karagöz üstlenecek.