Kaderimin Oyunu ilk bölümü ile Star Tv ekranlarında başladı ve izleyenlerden de geçer not aldı. Peki Kaderimin Oyunu uyarlama mı? Kaderimin Oyunu kitaptan mı uyarlandı?

Kaderimin Oyunu dizisi 3 Aralık 2021 Cuma akşamı ilk bölümü ile ekrana geldi ve izleyenlerden de beğeni toplamayı başardı. Başrollerinde Öykü Karayel, Akın Akınözü, Sarp Apak ve Meriç Aral gibi isimlerin yer aldığı diziyle ilgili birçok detay da merak ediliyor. En çok merak edilen ise dizinin uyarlama olup olmadığı. Son yıllarda uyarlama dizilerin çok popüler olması nedeniyle Kaderimin Oyunu dizisinden de böyle bir beklenti var. Peki Kaderimin Oyunu uyarlama mı? Kaderimin Oyunu kitaptan mı uyarlandı?

Star TV'de yeni sezonun en iddialı dizileri arasında yer alan Kaderimin Oyunu dün akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi ve izleyiciler tarafından da bir hayli beğenildi. Kaderimin Oyunu 1. bölüm reytingleri araştırılırken bir yandan da dizinin uyarlama olup olmadığı merak ediliyor. Peki Kaderimin Oyunu dizisi uyarlama mı? Kaderimin Oyunu hangi kitaptan uyarlandı?

Kaderimin Oyunu dizisi uyarlama mı?

Barış'a Ayrı, Savcı Fırat'a Apayrı "Yazık" Oldu! Ve Mahkum İçin "Final" Denildi! Dizi Senarist Kurbanı Oldu! Barış'a Ayrı, Savcı Fırat'a Apayrı "Yazık" Oldu! Ve Mahkum İçin "Final" Denildi! Dizi Senarist Kurbanı Oldu!

Star TV'nin yeni dizisi Kaderimin Oyunu uyarlama dizi değil. Dizinin Senaryosunu Sırma Yanık kaleme alıyor. Şu ana kadar senaryonun esinlenme ya da bir kitaptan uyarlama daha olduğuna dair bir açıklama yapılmadı.

kaderimin-oyunu-uyarlama-mi-kaderimin-oyunu-kitaptan-mi-uyarlandi-hangi-kitaptan-uyarlama-2

Kaderimin Oyunu konusu ne?

İki Çocuğu ile kocası tarafından terk edildikten sonra tek başına hayatta kalmaya çalışan Asiye, kızı Nergis'in başına gelenler sonrasında hem yaşadığı yeri terk etmek zorunda kalıyor hem de polisten kaçmak. Asiye, kaçış yolunda tanıştığı Mahir ile birlikte kaza geçiriyor. Başlarından geçen kaza sonrasında hastaneye kaldırılan Asiye ve Mahir, Mahir'in Ailesi tarafından evli zannediliyor. çocukların da onların ortak çocukları olduğu düşünülüyor ve Mahir komada yatarken Asiye eve götürülüyor. Polisten kurtulmak için büyük bir maceranın içine giren Asiye kendisini bu evde bekleyen sürprizi ise hiç bilmiyor. Mahir'in ailesinin çalışan olarak bulunduğu Konak'ta Asiye eski kocasını konağın damadı olarak görüyor.