Kahraman Babam Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu ve Konusu!

Kırmızı Kamyon dizisi Kahraman Babam adı ile başlıyor! İşte diziye dair merak edilenler haberimizin devamında yer alıyor..

Dizi Haberleri 14.06.2021 - 18:04 14.06.2021 - 18:06 Azra Özdemir

10. Ev Yapım imzalı, Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği; Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda ise  Osman Kaya’nın oturduğu Kırmızı Kamyon Show TV’de 31 Mart Çarşamba günü ilk bölümü ile yayınlanmış fakat sonradan yayından kaldırılarak yazın yayınlanmasına karar verilmişti.

Kırmızı Kamyon dizisinin yazın ekranlarda yayınlanması kararından sonra dizi de yeni bir gelişme yaşanarak adı da değiştirildi. Kırmızı Kamyon dizisinin yeni adı Kahraman Babam oldu. Peki Kahraman Babam ne zaman yayınlanacak? Oyuncu kadrosu ve konusuna dair detaylar..

Kahraman Babam ne zaman başlayacak?

Kahraman Babam dizisinin yayın tarihi belli oldu. 14 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de izleyicisinin karşısına çıkacak.

Kahraman Babam dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır, Feriha Eyüboğlu, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Toprak Sağlam, Ebrar Alya Demirbilek, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınağ ve Kağan Uluca gibi isimler yer alıyor.

Kahraman Babam konusu nedir?

Kahraman Babam dizisinde;  kahraman itfaiyecilerin hikayesi anlatılacak. Sevinçleri, başarıları, üzüntüleri, mücadeleleri ekranlara taşınacak. Dram ve aksiyon türünde olan dizide ayrıca, kızına kavuşmak için hayata tutunan bir babanın duygu yüklü hikayesi izleyici ile buluşacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@