ATV'nin sevilen dizisi Kalp Yarası'nda yaşanan ayrılık izleyenleri şoka uğrattı! Dizinin Adnan Sancakzade'si Mahir Günşiray diziden neden ayrıldı? Kalp Yarası Adnan öldü mü?  

Başrollerinde Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevin'in yer aldığı geçtiğimiz yaz kanalın yüzünü reytinglerden yana güldüren Kalp Yarası dizisinden kötü haber geldi!

Pazartesi akşamları sezon başlayana kadar iyi reytinglerle birinci sırada yer alan Kalp Yarası rakiplerin gelmesi ile reytinglerde düşmeye başlamıştı. Fox Tv'de Yasak Elma, TRT'de yeni dizi Alparslan Büyük Selçuklu ve Show Tv'de Üç Kuruş dizileri ile yarışan Kalp Yarası son günlerde eski günlerini arar olmuştu.

Mert Yazıcıoğlu Sustu Sustu Sonunda Ayrılık Nedenini Açıkladı! Afra Saraçoğlu İlişkisi Neden Bitti? Mert Yazıcıoğlu Sustu Sustu Sonunda Ayrılık Nedenini Açıkladı! Afra Saraçoğlu İlişkisi Neden Bitti?

Kalp Yarası dizisi düşren reytinglerini kurtarmak için diziye yeni karkaterler dahil olmluştu. Yeni karakterlerin yanı sıra dizideki ana karakterler de bir bir diziden aryılmaya başladı. Onlardan biri de Adnan Bey oldu! Kalp Yarası Adnan öldü mü?

Sancakzade ailesinin hikayesinin anlatıldığı Kalp Yarası dizisinden üzen ayrılık haberi!

Yağmur Tanrısevin ve Gökhan Alkan'ın başrolünde yer aldığı kadrosunda Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Yonca Şahinbaş, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Meltem Gülenç, İnanç Konukçu gibi oyuncuların yer aldığı Kalp Yarası dizisinden bir ayrılık haberi daha geldi!

Nail Kırmızgül'ün diziden ayrılmasının ardından dizinin Adnan'ı Mahir Günşiray diziden ayrıldı! Kalp Yarası dizisine ayrılıkların yanı sıra Bora Cengiz ve İştar Gökseven dahil olmuştu. Ancak dizide ayrılık rüzgarları devam ediyor!

Kalp Yarası dizisinde Adnan Sancakzade karakterine hayat veren Mahir Günşiray diziden ayrıldı! Kalp Yarası Adan Sancakzade diziden neden ayrıldı merak ediliyor. Reytingleri düşen diziye yeni karakterlerin dahil olacağı öğrenildi.