Kalp Yarası Dizisine Bomba Transfer! Kalp Yarası Ne Zaman Başlayacak?

ATV'nin yaz sezonu için hazırladığı yeni dizisi Kalp Yarası' na bomba transferler devam ediyor. Çok yakın bir zamanda yayın hayatına başlayacak diziye dair merak edilenler haberimizin devamında..

Dizi Haberleri 08.06.2021 - 22:08 08.06.2021 - 22:14 Azra Özdemir

Tomris Giritlioğlu'nun Teklif adlı hikâyesinden ekrana uyarlanacak olan Kalp Yarası dizisine bomba transferler! Başrollerini Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in paylaşacağı dizi kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Atv'nin yeni dizisi Kalp Yarası yayın hayatına başlamak için gün sayıyor!

Sema Erol ve Mahir Erol'un senaryosunu yazdığı,  Hülya Bilban'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, Süreç Film'in ATV için hazırladığı Kalp Yarası dizisinin hazırlıkları tam gaz devam ediyor.

kalpy-yarası-ne-zaman

Atv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Son edinilen bilgiye göre ise  kadroya yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Peki Kalp Yarası oyuncuları kimler? Kalp Yarası ne zaman başlayacak?

Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in başrolünde yer aldığı ve  kadrosunda İlhan Şen, Zehra Yılmaz, İnanç Konukçu, Kemal Burak Alper, Nail Kırmızıgül, Merve Çağıran, Şenay Gürler, Burçin Abdullah gibi başarılı isimlerin  yer adığı diziye son olarak Meltem Gülenç’in katıldığı  öğrenildi.

Kalp Yarası Konusu!

Antakya'nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasının tam ortasına hayatlarını değiştiren tertemiz aşklarını koyan Ferit ve Ayşe'nin öyküsünü konu ediniyor.

Yayınlanan fragmanı ile büyük ilgi uyandıran dizinin yayın tarihi ise henüz belli olmadı. Açıklandığında paylaşacağız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@