Oyuncu kadrosunda güzel oyuncu Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu'nun da oyuncu kadrosunda yer aldığı Kardeşlerim dizisi, yakında ATV ekranlarında başlıyor. ATV'nin yeni dizisi, oldukça iddialı olacağa benziyor.

Oyuncu kadrosunda güzel oyuncu Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu'nun da oyuncu kadrosunda yer aldığı Kardeşlerim dizisi, yakında ATV ekranlarında başlıyor. ATV'nin yeni dizisi, oldukça iddialı olacağa benziyor. Kardeşlerim dizisi dram dizisi olarak geçse de ara ara izleyenlerin yüzünü güldürmeyi de amaçlıyor. Dizide yaşanacak güzel olaylar ve umut dolu replikler ile çok sevileceğe benziyor. Dizinin başrollerinde ise hem çok tanınan hem de oyunculuk hayatına yeni atılan isimler yer alıyor. ATV'de yayınlanmaya başlayacak olan Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda Ahu Yağhu'nun yanı sıra Celil Nalçakan, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk gibi isimler de yer alıyor. İstanbul'da ve İstanbul'un sakin semtlerinde çekilecek olan Kardeşlerim dizisinin karakterleri de merak edilenler arasında yerini aldı. Kardeşlerim dizisinin karakterleri, hayatımızın içinden kişilere benziyor. Dizide dört kardeş yer alıyor. Dizide yer alan dört kardeşlerin dışında da karakterler yer alıyor. Kardeşlerim dizisinin Orhan'ı merak edilen isimler arasında yerini aldı. Kardeşlerim dizisinin Orhan'ına hayat veren oyuncu gerçekte kimdir ? Kardeşlerim Orhan kimdir ? Cüneyt Mete kimdir ? Cüneyt Mete'nin dizileri nelerdir ? Cüneyt Mete kaç yaşında ve evli mi ?

Kardeşlerim Orhan Kimdir ?

Başarılı oyuncu Cüneyt Mete'nin hayat verdiği Orhan karakteri merak içinde araştırılmaya başlandı. Peki, Kardeşlerim Orhan karakteri kimdir ? Kardeşlerim Orhan kimdir ?Cüneyt Mete Kimdir ?

Kardeşlerim dizisinde yer alan Orhan karakterine başarılı oyuncu Cüneyt Mete hayat vermektedir. Cüneyt Mete'nin kim olduğu izleyenler tarafından merak edilenler arasında yerini aldı. Başarılı oyuncu Cüneyt Mete, 1970 yılında İzmir'de doğmuştur. Yetenekli ve sevilen isim Cüneyt Mete, Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden başarıyla mezun olmuştur. Yetenekli oyuncu Cüneyt Mete'nin ilk oyunculuk deneyimi Unutma Beni dizisi olmuştur. Günlük dizi olan Unutma Beni'de yer almıştır. Cüneyt Mete, 2006 yılında Unutma Beni dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Bu dizinin yanında başka pek çok başarılı dizide de yer almıştır. Cüneyt Mete Unutma Beni dizisinin yanında Köprü, Yeni Evli , Kurtlar Vadisi, Kayıp Prenses dizilerinde de rol almıştır. 50 yaşında olan Cüneyt Mete'nin boyu 176'dır ve kilosu 77'dir. Cüneyt Mete kendisi gibi oyuncu olan meslektaş arkadaşı, Beni Affet oyuncularından Şeyma Korkmaz ile evlidir.

Cüneyt Mete Yer Aldığı Diziler

Unutma Beni,

Köprü,

Yeni Evli,

Kurtlar Vadisi,

Kayıp Prenses dizilerinde rol almıştır.