TRT'nin bu sezon rekorlar kıran dizisi Masumlar Apartmanı dizisine sürpriz isim geliyor. Bu sezonun en çok konuşulan işlerinden biri olan Masumlar Apartmanı dizisine Survivor yıldızı giriyor! Önce Sadakatsiz, sonra Sen Çal Kaşımı şimdi de Masumlar Apartm

Romantik mi? Gerilim mi? Derken Kusursuz Kiracı da Güney Kore Uyarlaması Çıktı! Strangers From Hell Konusu Nedir? Romantik mi? Gerilim mi? Derken Kusursuz Kiracı da Güney Kore Uyarlaması Çıktı! Strangers From Hell Konusu Nedir?
TRT'nin bu sezon rekorlar kıran dizisi Masumlar Apartmanı dizisine sürpriz isim geliyor. Bu sezonun en çok konuşulan işlerinden biri olan Masumlar Apartmanı dizisine Survivor yıldızı giriyor! Önce Sadakatsiz, sonra Sen Çal Kaşımı şimdi de Masumlar Apartmanı.. Dizilere beklenmedik  isimler teker teker girmeye devam ediyor!

Masumlar Apartmanı dizisine bomba isim!

Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu gibi isimlerin yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisi Salı akşamlarının zirve dizisi olmaya devam ederken sürpriz bir isim diziye giriyor. Gülseren Budaycıoğlu'nın romanın uyarlanan ve yayınlandığı ilk bölümden itibaren farklı karakterleri ile ilgi çeken Masumlar Apartmanı'nda sürpriz gelişmeler yaşanacak.

Masumlar Apartmanı bu sezonun en çok izlenen yapımlarından biri. Dizide özellikle Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın performansları büyük beğeni görüyor. Reytinglerde  hala en çok izlenen dizi olmasına rağmen ufak çaplı düşüşleri ve dizinin sıradanlığını kırmak için diziye yeni oyuncular da girmeye devam ediyor. Ancak bu sefer diziye giren isim oldukça ilginç.

Sezonun en çok konuşulan işi olan Masumlar Apartmanı dizisinde Naci'nin hikayesi son bulmak üzereyken diziye yeni karakterler girecek. Naci'nin ölümü sonrası diziye dahil olacak yeni karakterlerden birine de Mert Öcal hayat verecek.

Masumlar Apartmanı dizisine Mert Öcal giriyor!Dizi bu sezonun en çok izlenen dizisi olunca ikinci sezon onayını çoktan aldı. Masumlar Apartmanı dizisinin heyecanını sürdürmek için diziye yeni karakterler katılmaya devam edilecek. Onlardan biri de Han'ın geçmişten bir düşmanı olacak.

Survivor programından sonra Sen Çal Kapımı dizisine giren ancak kısa süre sonra diziden ayrılan Mert Öcal bu sefer Masumlar Apartmanı kadrosuna katıldı. Mert Öcal daha öncede Aşk Yeniden adlı diziyle akıllara kazınmıştı. Mert Öcal'ın şimdi de Masumlar Apartmanı'na kısa süreliğine gireceği öğrenildi.

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci'nin hikayesi son bulurken diziye yeni karakterler dahil olacak. Dizide Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel diziden yakında ölerek ayrılırken diziye yeni karakterler dahil olacak. Onlardan biri de Mert Öcal oldu.

Mert Öcal'ın diziye gireceği iddiaları kulislerde konuşulurken Öcal'ın dizideki Han karakterinin geçmişten bir düşmanına hayat vereceği öğrenildi.