TRT'nin reyting rekortmeni dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı dizisinin Gülben'i Merve Dizdar, Nuri Bilge Ceylan'ın Kuru Otlar Üstüne adlı projesi ile el sıkıştı. Ödüllü yönetmen Nuri Bilge Ceylan'ın başrollerinde Ebru Ceylan, Merve Dizdar ve Den

TRT'nin reyting rekortmeni dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı dizisinin Gülben'i Merve Dizdar, Nuri Bilge Ceylan'ın Kuru Otlar Üstüne adlı projesi ile el sıkıştı.

Ödüllü yönetmen Nuri Bilge Ceylan'ın başrollerinde Ebru Ceylan, Merve Dizdar ve Deniz Celiloğlu'na yer verdiği yeni filmi Kuru Otlar Üstüne çekimleri başlıyor. Filmde Masumlar Apartmanı dizisinin Gülben'i Merve Dizdar'ın yer alması diziden ayrılmasını gündeme getirdi.

Masumlar Apartmanı dizisinin Gülben'i Merve Dizdar sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yeni projesiyle el sıkıştığını duyurdu. Bu paylaşım dizinin hayranlarını harekete geçirdi. Masumlar Apartmanı dizisinden Gülben ayrılacak mı?

Projeye evet dediğini bu pozla duyurdu!

DİZİDEN NE ZAMAN AYRILACAK?

Merve Dizdar'ın 2 projenin birden çekimlerine yetişemeyeceği için akıllara sadece ya diziden ayrılacağı ya da diziye bir süreliğine veda edeceği geldi. Kuru Otlar Üstüne adlı filmin 2022 yılında yayınlanması bekleniyorken Dizdar'ın çekimlere nasıl yetişeceği merak konusu oldu.

Masumlar Apartmanı dizisinin sezon finaline girdiği sırada filmin çekimlerine başlanabileceği bekleniyor.

KURU OTLAR ÜSTÜNE KONUSU NE?

Nuri Bilge Ceylan'ın yeni filmi Kuru Otlar Üstüne adlı film yine Anadolu'nun ücra bir köyünde geçiyor. Bu festival filminde zorunlu görevinin bitip İstanbul'a atanmayı bekleyen genç öğretmen Samet'in hikayesi anlatılacak.