Masumlar Apartmanı sürpriz aşk ayrılık getirdi! Başroller aşk yaşıyor

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı aşk sürprizi! TRT 1 en sevilen dizileri arasında yer alan Masumlar Apartmanı sürpriz aşk ayrılık getirdi. İşte Masumlar Apartmanı sürpriz aşk!

Dizi Haberleri 17.06.2021 - 11:48 17.06.2021 - 11:48 Berkay Keskin

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, başrollerinde Merve Dizdar, Ezgi Mola, Birkan Sokullu gibi yıldız isimlerin yer aldığı Farah Zeynep Abdullah ayrıldığı Masumlar Apartmanı dizisinde aşk sürprizi iddiası ortalığı karıştırdı. Sürpriz aşk sonrası ünlü isimler boşanıyor!

Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar boşanıyor!

TRT 1 sevilen dizisinde Gülben karakterini oynayan Merve Dizdar ve Gürhan Altundaşar boşanıyor. Kimisi bu hafta derken kimisi 1 hafta önce boşandığını iddia ediyor. Merve Dizdar ve Gürhan altundaşar arasında boşanma sonrası kritik aşk iddiaları buluşmalarla güçleniyor!

Merve Dizdar yalanladı ancak..

TRT 1 Gülben karakteri sonrası Kırmızı Oda dizisine de katılan Merve Dizdar adeta şok etti! Merve Dizdar, sosyal medya adresinden yaptığı paylaşım ile yaptıkları çelişti. İlk olarak Çok Güzel Hareketler 2 herkesi silen Merve Dizdar, yaptığı açıklamalayla şok etti!

Sosyal medya adresinden aldatma yok diyen Merve Dizdar destek ve cevap ise eski eşi Gürhan altundaşar'dan geldi!

Gürhan Altundaşar ayrılık açıklaması yaptı!

Merve Dizdar hemen ardından Gürhan altundaşar'da bir açıklama yaparak evliliğinin bittiğini duyurdu. Çok sevilen ikili ayrılığın perde arkası ve aldatma var mı soruları beraberinde geldi. Gürhan Altundaşar bir diğer şok ise Çok Güzel Hareketler 2 programında geldi. Gürhan aLtundaşar Çok Güzel Hareketler 2 programında ayrılarak çok sevdiği iki şeyden ayrıldı!

Masumlar Apartmanı aşk sürprizi iddiası!

Merve Dizdar ve Gürhan altundaşar aşkı bitmesinin sebebi ise Masumlar Apartmanı dizisi gösterildi. Masumlar Apartmanı dizisinde başrolü oynayan Merve Dizdar dizide sevgilisi rolüyle Esat karakteriyle aşk yaşadığı iddia edildi. Masumlar Apartmanı Esat ve Gülben karakteri yakalandı iddia edildi!

Merve Dizdar ve Uğur Uzunel aşk mı yaşıyor?

Masumlar Apartmanı Gülben ve Esat'ı buluştu ortalık karıştı. Masumlar Apartmanı Esat'ı Uğur Uzunel ve Gülben'i Merve Dizdar gün Moda'da görüştü. Merve Dizdar ve Uğur Uzunel aşk mı yaşıyor Gürhan Altundaşar aldatıldı mı net bir bilgi yok. Merve Dizdar ve Uğur Uzunel arkadaş mı merak edilirken bir bomba daha geldi.

Geçen hafta karaköyde beraberlermiş!

Geçtiğimiz hafta boşanmadan sonra ise Merve Dizdar ve Uğur Uzunel bu sefer karaköyde bir mekanda görüldü. Orada ise yanlarında Deniz Işın, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan olduğu öğrenildi.

Masumlar Apartmanı Esat ve Gülben sevgili mi arkadaş mı?

Şimdi Masumlar Apartmanı Esat'u Uğur Uzunel ve Gülben'i Merve Dizdar sevgili mi arkadaş mı sorusu cevap arayacak. Ancak bir çok yakın çevreleri Merve Dizdar ve Uğur Uzunel arkadaşlığı aşka dönüştü boşanma sebepleri olarak gösterildi.

Gürhan altundaşar ve Merve Dizdar henüz fotoğrafları silmediği ve arkadaş kaldıklarını açıklamıştı. Fotoğraflar kaldırılacak mı Gürhan Altundaşar ve Merve Dizdar barışır mı merak ediliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@