Star TV'de yayınlanan ve her hafta izleyicisi ile buluşan Menajerimi Ara dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Menajerimi Ara dizisi her hafta Pazar günü saat 20.

Star TV'de yayınlanan ve her hafta izleyicisi ile buluşan Menajerimi Ara dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Menajerimi Ara dizisi her hafta Pazar günü saat 20.00'de yeni bölümü ile izleyicisi ile buluşuyor. Manejerimi Ara dizisinin başrollerinde; Barış Falay Canan Ergüder Fatih Artman Serhat Teoman Ahsen Eroğlu Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı dizi, hız kesmeden yeni bölümlerini yayınlamaya devam ediyor. Menajerimi Ara dizisinde her hafta farklı konular ele alınsa da dizinin mantığı belli. Yurt dışından uyarlama olan Menajerimi Ara dizisi, diğer dizilere kıyasla oldukça farklı bir konu ve senaryoya sahip. Farklı senaryosu ve heyecanlı bölümleri ile izleyicisi ile her hafta Pazar günü, Star TV ekranlarında buluşmaya devam ediyor. İzleyenlere yeni bir sürpriz yapan Menajerimi Ara dizisi, diziye yeni bir oyuncu transferi gerçekleştirdi. Menajerimi Ara dizisine Merve karakteri dahil oldu. Menajerimi Ara dizisinin Merve'sine kimin hayat verdiği merak ediliyor. Menajerimi Ara dizisinin Merve'si Almila Ada kimdir ? Menajerimi Ara Merve kimdir ? Almila Ada kimdir ? Almila Ada oynadığı diziler nelerdir ?

Menajerimi Ara Merve Kimdir ?

Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisine yeni bir karakter ve bu karaktere hayat verecek bir oyuncu dahil oldu. Menajerimi Ara dizisinde Merve karakterine, Almila Ada hayat verecektir. Almila Ada; Barış Falay Canan Ergüder Fatih Artman Serhat Teoman Ahsen Eroğlu Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimlerle dizide yer almaya başlayacaktır. Menajerimi Ara Merve, diziye farklı bir hava katacak ve heyecanı arttıracaktır.Almila Ada Kimdir ?

Menajerimi Ara dizisine Merve karakteri ile dahil olan başarılı oyuncu Almila Ada'nın kim olduğu izleyenler tarafından merak edildi. Menajerimi Ara dizisinin yeni oyuncusu Almila Ada, izleyenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Peki, Almila Ada kimdir ? Almila Ada, 4 Ağustos 1994 yılında İstanbul'da doğmuştur. 26 yaşında olan Almila Ada, İstanbulludur. Almila Ada'nın annesi modacı, babası ise gazetecidir. Almila Ada küçüklüğünde bir süre annesinin işinden dolayı Rusya'da yaşamıştır. Menajerimi Ara dizisinin yeni oyuncusu Almila Ada, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'nde eğitim görmüş ve mezun olmuştur. Almila Ada, yüksek lisans yapmak için Londra'ya gitmiştir. Londra'da yüksek lisans yapan Almila Ada, IQ, Vogue ve Instyle gibi birçok dergi için kamera karşısına geçerek modellik yapmıştır. Almila Ada'nın boyu 174'dür ve kilosu 46'dır.

Almila Ada Dizileri

Kaderimin Yazıldığı Gün,

Adı Efsane,

Bir Deli Rüzgar,

Güvercin,

Menajerimi Ara.