FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisiyle rekorlar kıran Nazlı karakteri canlandıran Sinem Ünsal'ın Mucize aşkı! Mucize Doktor Nazlı’sı aşkını dizi setinde bulmuş. Evliliği doğru giden Sinem Ünsal aşkı sürprizlere dayanıyor.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisiyle rekorlar kıran Nazlı karakteri canlandıran Sinem Ünsal'ın Mucize aşkı! Mucize Doktor Nazlı’sı aşkını dizi setinde bulmuş. Evliliği doğru giden Sinem Ünsal aşkı sürprizlere dayanıyor. İşte Sinem Ünsal'ın o aşkı.

Mucize Doktor dizisinin Nazlısının sürpriz aşkı aynı projeden çıktı!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Mucşze Doktor dizisinde canlandırdığı Nazlı karakteriyle rekorlar kıran Sinem Ünsal, magazinden uzak bir şekilde yaşamını sürdürmek istiyor. Özel hayatını sessiz sedasız yaşamak isteyen Ünsal'ın sürpriz aşkı da mucize bir şekilde gerçekleşiyor.

Kısa sürede Türkiye'nin en çok aranan ekran yüzü olmayı başaran Sinem Ünsal, hayatının aşkını buldu. Tiyatro sahnesinde ses getiren Kıvanç Kılıç ile aşk yaşamaya başlayan ünlü güzel, ilişkimde çok mutluyum diyerek ona şükran borçluyum diyerek aşkını ilan etti.Sette başayan aşk!

Oynadığı Letafet isimli tiyatroyla da adından söz ettiren Sinem Ünsal, rol arkadaşı ve tiyatro oyununun yazarı Kıvanç Kılınç ile aşk yaşıyor.

Sinem Ünsal'ın sevgilisi Kıvanç Kılınç kimdir?Eğitimli oyuncu olan Kıvanç Kılınç, Ankara'dan yetişen oyunculuk eğitimi de veren profosyonel bir oyuncu.Kanun isimli diziyle başlayan ekran macerası Diriliş Ertuğrul'la devam etti.

Sinem Ünsal kimdir?

1993 doğumlu Sinem Ünsal güzelliğini İzmir'den alıyor. Osmangazi üniversitesi Edebiyat mezunu olan güzel oyuncu ilk olarak Çoban yıldızı dizisinde Güneş karakteriyle hayatımıza girdi, Kanal D ekranlarında yayınlanna Siyah Beyaz Aşk dizisiyle ününe ün katan oyuncu Kızım dizisiyle tanındı ve Mucize Doktor dizisiyle ekranların aranan yüzü oldu.