Bir süredir aralarının açık olduğu, atv binasında birbirlerinin yüzlerine bile bakmayarak soğuk rüzgarlar estirdiği iddia edilen Müge Anlı ve Esra Erol hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.

Masterchef Mehmet Yalçınkaya Üzen Hayat Hikayesi İle Gündem Oldu! Çok Daha Fazlası Var... Masterchef Mehmet Yalçınkaya Üzen Hayat Hikayesi İle Gündem Oldu! Çok Daha Fazlası Var...

Müge Anlı, Esra Erol’un altındaki tahtı tek hamleyle kaydırdı atv kapıyı gösterdi! Ya o ya ben dedi Esra’nın ipini çekti... Ekranların iki ünlü sunucusu Esra Erol ile Müge Anlı’nın bir süredir aralarının açık olduğu iddia ediliyordu. Her şey RTÜK’ün evlilik programlarını kaldırmasıyla başladı. RTÜK artık çığrından çıkan evlilik programlarının yayınını durdurma kararı alınca Esra Erol format değişikliğine gitmek zorunda kalmıştı. Atv ekranlarında yayınlanan program kayıp arama ve aile içi sorunlara değinen bir program oldu. Ancak gelin görün ki ipin ucu Müge Anlı’ya dokundu. 

2008 yılından bu yana atv ekranlarında, sabah kuşağında Müge Anlı ile Tatlı Sert programını yapan Müge Anlı, ekranların en güvenilen isimlerinden biri. Esra Erol’un bu format değişikliği, araştırmacı gazeteci Müge Anlı’ya dokundu. Çünkü pek çok konu ve olay Müge Anlı’nın formatına benziyordu.

Ardından ikili arasındaki ilk tartışma yaşandı. Bir Fenerbahçe-Beşiktaş maçı öncesinde Müge Anlı ‘taraftarlar istediğini söyleyebilir’ Esra Erol ise ‘ herkes istediğini söyleyemez’ deyince ilk fitil ateşlendi.  Sonrasında da Esra Erol’un programında konuklardan biri milyonların gözü önünde eski eşine şiddet uyguladı ve Müge Anlı yine canlı yayında ‘benim programın şiddet uygulayarak sorunları çözebileceğiniz’ bir yer değil çıkışını yaptı. En sonra olarak da  Esra Erol’un programını hedef alarak ‘bazı programlar gibi bir konuyu 5 gün boyunca işlemiyoruz’ çıkışını yapan Müge Anlı bir sorun olduğunu resmen kanıtlamış oldu. 
Bu yaşananların ardından flaş bir iddia ortaya atıldı.

İddiaya göre Müge Anlı, atv yönetimine resti çekti. ‘Ben hangi kanala gitmek istesem onlar beni alır’ restini çeken Müge Anlı, Esra Erol’un bu formatla bu kanalda yer almamasını talep edince atv yönetimi de düğmeye bastı. Müge Anlı’nın talebi sonrasında Esra Erol’a ‘ya yeni bir format bul ya da kanaldan ayrıl’ talebini iletti. Bunun üzerine de Esra Erol, yıllardır boy gösterdiği atv ekranlarında ayrılma kararı aldı. Esra Erol ve Müge Anlı’nın programlarının akıbeti yeni sezon belli olacak. 

KAYNAK: ilan365.net