Hande Erçel ile Sitare Akbaş'ın arasına giren eski sevgili Murat Dalkılıç olayında 2. perde. Sitare Akbaş ve Murat Dalkılıç ilk paylaşımlarını yaptı! Imagine Dragons Believer şarkı sözleri ile aşk!

Hande Erçel ile ayrılığı sonrası Erçel'i bir türlü unutmadığı nedeniyle magazinden düşmeyen Murat Dalkılıç sürpriz bir aşka yelekne açmıştı.

Merve Boluğur'dan boşandıktan sonra Hande Erçel ile aşk yaşamaya başlayan Murat Dalkılıç daha sonra Erçel tarafından terk edilmişti. Kulislerde Dalkılıç'ın Erçel'i unutmadığı konuşulurken ünlü popçu geçen sene Kerem Bursin ile Hande Erçel'in O Ses Yılbaşı programına beraber katılması sonrası kıskançlık krizine girmiş ve tüm ortak takipçileri sosyal medyadan silerek gündem olmuştu.

Murat Dalkılıç şimdilerde eski sevgilisi Hande Erçel'in Sen Çal Kapımı dizisinde beraber rol aldığı arkadaşı Sitare Akbaş ile sürpriz bir aşka yelken açarak şaşırtmıştı. Sitare Akbaş ile Murat Dalkılıç aşkı belgelenince Erçel arkadaşı Sitare Akbaş'ı takipten çımıştı. Bunun üzerine Sitare Akbaş'da Erçel'i takipten çıkmıştı. 

Murat Dalkılıç ile Sitare Akbaş sosyal medyadan ilk birliktelik paylaşımını yaptı.

Ünlü popçu Murat Dalkılıç Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası paylaşımında Sitare Akbaş'ı görüntüledi. Konser salonunu çeken Dalkılıç ışıkların tam açıldığı anda kamerayı sevgilisi Sitare Akbaş'a çevirdi ve arka plana Imagine Dragons Believer şarkısını koydu. 

Bu paylaşımı Sitare Akabaş'da kendi Instagram hikayesinde "AHAHAHAHHA" diyerek paylaştı.

Imagine Dragons Believer Türkçe Çeviri şarkı sözleri;

Acıdan sızan kalp ağrısıyla şarkılar söylüyordum

Mesajlarımı damarlarımdan alıyordum

Dersimi aklımdan alarak konuşuyordum

Güzelliği içinden görüyordum

Gülşen Bu Defa Bayrak Krizi İle Gündem! Açtığı LGBT Bayrağı Sonrası Konseri Terk Ettiler! Gülşen Bu Defa Bayrak Krizi İle Gündem! Açtığı LGBT Bayrağı Sonrası Konseri Terk Ettiler!

Acı!

Beni, beni inançlı biri yaptın, inançlı