Timuçin Esen ile birlikte yer aldığı ekranların en kaliteli işlerinden olan ancak reytinglere kurban giden Hekimoğlu dizisinin Orhan'ı Okan Yalabık yeni sezonda tarihi dizide yer alacak.

Hekimoğlu dizisinin Orhantasyonu Okan Yalabık sosyal medyadan yaptığı paylaşımda uzun sakalları ile görülünce kulislerde konuşulan iddiayı kuvvetlendirdi. Okan Yalabık'ın yeni dizisi belli oldu!

WhatsApp Image 2021-07-20 at 20.09.34(1)

Hekimoğlu dizisinin final yapması ile birlikte dizinin dijital platformda devam etmesi beklenirken güzel haberler gelmedi. Dizi dijital platformda devam etmezken Timuçin Esen ve Kaan Yıldırım TRT'de yayınlanacak olan Mevlana dizisiyle el sıkıştı.

Yeni sezonda Hekimoğlu dizisinin usta oyuncuları Ateş Hekimoğlu'su Timuçin Esen ve Dolapdere Mehmet Ali'si Kaan Yıldırım TRT'de ekranlara gelecek olan Mevlana dizisiyle seyirci karşısına çıkacak. Peki Okan Yalabık hangi diziyle ekrana gelecek?

SAKALLAR İDDİALARI DOĞRULADI!

Dizinin Orhan'ı usta oyuncu Okan Yalabık hayranları ise yeni sezonda Okan Yalabık'ın hangi dizide yer alacağını merak ediyordu. Okan Yalabık uzattığı sakalları ile kulislerde konuşlan iddiayı doğruladı!

Tarihi dizide yer alacak olan oyuncu Okan Yalabık yeni sezonda ekranların karşısına TRT'de yayınlanacak olan Alparslan dizisi ile ekrana gelecek. Okan Yalabık'ın Mevlana dizisi ile de anı anılmıştı.

Okan Yalabık daha önce de Muhteşem Yüzyıl'da Pargalı Mustafa karakterine hayat vermişti. Yalabık daha önce de Tuluğ Tırpan'ın müzik direktörlüğünü üstlendiği "Mevlana'dan Anadolu Ozanlarına" konserinde Martin Kerschbaum yönetimindeki Vienna Classical Players, Zara, Erdal Erzincan ve neyzen Burcu Karadağ birlikte sahne almıştı.

Okan Yalanbık uzun sakalları ile bu iddiaları adeta doğruladı. Ancak resmi bir açıklama hala yok. Kulislerde yer alan bilgiler bu şekilde. Bakalım önümüzdeki günlerde dizilerin cast çalışmaları tamamlanıp açıklanınca kulislerdeki konuşulanların doğruluğunu göreceğiz..